45. Aktywna kula dla niemowląt Bright Starts.

45. Aktywna kula dla niemowląt Bright Starts.

Gru 14

Jak to zwykle z wizytami znajomych bywa, Maluchowi zawsze się trafi jakaś nowa zabawka. Raz bardziej trafiona, raz mniej.

Jedną z takich bardzo trafionych jest aktywna kula Bright Starts. Ogólnie bardzo lubię produkty tej firmy.

aktywna kula

Mieliśmy huśtawkę hybrydową —> HUŚTAWKA (tego typu) i też byłam bardzo zadowolona. Maluch także. Podobnie było z kilkoma innymi zabawkami.

Kula ma dużo ciekawych dla maluszków funkcji. Jest tam piszczałka, gryzaki, grzechotka, lusterko, ruchoma gąsienica i główna atrakcja żaba. Koleżanka ma fioła na punkcie żab, więc szukała czegoś, co ją będzie miało. Maluchowi spodobała się od razu (i kula i koleżanka :D).

Zabawka jest bardzo solidnie wykonana i bardzo kolorowa. Nie posiada elementów niebezpiecznych. Jest dość lekka. Najlepiej sprawdzi się u siedzących dzieci. Ma wymiary około 15 cm x 15 cm.

Jako niemowlak mój Maluch bardzo chętnie sięgał po nią. Dziś już tak go nie kręci, po prostu wyrósł już z takich zabawek. Ale czasem zabieram ją ze sobą do samochodu. Zanim popatrzy z każdej strony, to zwykle dojeżdżam do celu.
Można ją kupić np. tu —>KULA.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama od września 2011 r. Wraz z Maluchem sprawdza i ocenia zabawki i książki dla dzieci. Uwielbia zakupy przez internet, gdzie wyszukuje całą masę ciekawych produktów.

20 komentarzy

 1. Mamade

  Myślę, że jest to zabawka zajmująca dziecko na parę dłuższych chwil. I widać, że jest solidna. Lubię takie gadżety dla maluchów, ale faktycznie dla takich do roku. A podczas jazdy samochodem każdy wynalazek może pomóc nawet tym większym małym podróżnikom.

 2. MagdaM.

  Hehe…to jednak macie jakiś sposób na podróżowanie ;) Maksio otrzymał dziś puzzle..sztuk 6. Wspaniale nimi rzuca….idę szukać szóstego…;)

  • Mamiczka

   Mamy :) Ale unikam tego, jak ognia :D U nas z puzzlami jest podobnie. Już nawet nie chce mi się ich segregować i trzymam je wszystkie razem w jednym pudełku. A Maluch bierze pudełko do góry i potrząsa nim tak długo, aż wszystkie wypadną :D A potem zabiera się za ich rozrzucanie po całym mieszkaniu.

  • MagdaM.

   ;))))))))))))

  • Mamade

   U nas jest podobnie z puzzlami. A ostatnio znalazłam kilka w szufladzie z bielizną męża…

  • Mamiczka

   Bo to fajna skrytka jest :D

 3. ciekawa ta kula i fajny sposób na zajęcie malucha podczas podróży!

 4. tez lubię żaby :D

 5. Agusiek

  Ciekawa zabawka :)

 6. Kruszynka

  Kolejne cudności ;)

 7. ja gąsienicę widzę :P a gdzie ta żaba?

 8. Antoniana

  Ja też lubię żaby ; D

 9. Bee

  ale cudaczna ta zabawka:)

 10. Ale super zabawka :)

 11. Ewa

  Tez lubimy tę firmę, mają ładne, dobrze zrobione zabawki (mamy huśtawkę dokładnie tę huśtawkę z linka i jeszcze matę edukacyjną). Mały zaczyna siadać więc może sprawimy mu taką kulę :)

  • Mamiczka

   Sporo szczegółów ma ta zabawka, więc dla siadających maluszków jest akurat :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.