117. Bajki dla dzieci na Youtube.

Nie wiem, jak to u Was wygląda, ale u mnie Maluch często lubi się do mnie przyklejać, co uniemożliwia mi spokojne umycie zębów lub przygotowanie śniadania. Sikać też wolałabym w samotności, bez Malucha na kolanach. Może siedzieć sobie z boku, ale niekoniecznie tuż przy moich kostkach.

W takich sytuacjach sprawdzają się u nas krótkie bajki na YouTube. Maluch zafascynowany ogląda, a ja mam chwilę na to, żeby doprowadzić się do ładu. Poniżej pokażę Wam kilka tych, które sprawdzają się najbardziej.

1. Jaś Fasola w wersji animowanej – jest wiele odcinków, lubimy oglądać je całą rodziną.

2. Teletubisie – „Miś i lew”. To zdecydowanie ulubiony odcinek Teletubisiów mojego Malucha. Zwykle ogląda go na DVD, ale kiedy mamy razem siedzieć w łazience, ratuję się małym ekranem i youtube.

3. Pocoyo – również jest wiele odcinków, w różnych językach. Tę bajkę poznaliśmy dzięki wpisowi na blogu http://mojamalabee.blogspot.com/.

4. Masza i Niedźwiedź – rosyjska bajka, którą również lubimy oglądać w komplecie.

5. Hippo and dog – krótkie, bardzo śmieszne odcinki. Jest ich wiele do wyboru.

6. Świnka Ormie – Maluch uwielbia, śmieje się niemożliwie z tego odcinka.

mamiczka_logo

 

 

 

 

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama od września 2011 r. Wraz z Maluchem sprawdza i ocenia zabawki i książki dla dzieci. Chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami na blogu? Zapisz się na newsletter lub zaglądaj do nas na facebooka i instagram.

39 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>