361. Co kupić na roczek, czyli moje propozycje na pierwsze urodziny.

Dziś kolejny wpis z cyklu Co wpadło Mamiczce w oko. Tym razem są to propozycje prezentów na roczek. Dzieci rozwijają się różnie, dlatego tego typu zabawki warto dobierać indywidualnie. Mam nadzieję, że poniższe przykłady pomogą Wam dokonać właściwego wyboru.

1. Aktywny stolik – grzybek Molto ——> KLIK. Mój Maluch w okolicy pierwszych urodzin bardzo interesował się tego typu zabawkami. Stolików mieliśmy kilka. Ten wydaje mi się bardzo ciekawy.

co kupić na roczek

2. Aktywny słoń Molto ——-> KLIK. Ma wiele różnych funkcji, które z pewnością zainteresują roczniaka.

prezent na roczek

3. Zabawka edukacyjna Wimmelvilla Selecta. To ciekawy domek, który za drzwiami skrywa różne zwierzęta. Mój Maluch uwielbiał takie zabawki.

co na roczek

4. Klocki małego odkrywcy Haba ——–> KLIK. To 7 drewnianych klocków, o różnych efektach optycznych i jedna szybka. Mój Maluch akurat nie przepadał za tego typu klockami, ale to ciekawa zabawka moim zdaniem.

klocki na roczek

5. Bębenek/sorter kształtów ze Świnką Peppą ——–> KLIK. To zabawka 2 w 1 z ulubienicą dzieci Peppą.

swinka-peppa-elektroniczny-bebenek-sorter-ksztaltow-zestaw-b-iext25121875

6. Jeździk Myszka Smoby. Jest wiele tego typu jeździków. Ten podoba mi się wizualnie.

jeździk na roczek

7. Optyczne kino Haba. Bardzo mnie zainteresowała ta zabawka. Myślę, że mój Maluch nawet dzisiaj chętnie by się tym bawił.

zabawki haba

8. Kreatywna ciuchcia. Kącik manipulacyjny ——-> KLIK. Świetna zabawka, tylko trzeba dysponować trochę większą powierzchnią. Jest tu sporo różnych atrakcji.

kreatywna-ciuchcia-kacik-manipulacyjny-1

9. Miękka piłka do koszykówki ——-> KLIK. Fajna, bezpieczna piłka. Mój Maluch do dzisiaj uwielbia takie zabawki.

piłka dla roczniaka

10. Ukryte obrazki ——> KLIK. To wprawdzie gra dla dzieci od 3 roku życia, ale myślę, że może się spodobać również rocznemu dziecku. Z wiekiem można modyfikować zasady zabawy.

0561729cb556f56c118d69523d6e639f

Zerknijcie również do drugiej części z propozycjami prezentów na roczek, która została przygotowana w kwietniu 2016 r. —–> KLIK.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

16 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>