119. Ruszamy dalej, ale od nowa!

Witam Was wszystkich na nowym “starym” blogu!

zapr

W kilku ostatnich wpisach wspominałam, że na poprzednim blogu http://czymzajacmalucha.blogspot.com miałam od jakiegoś czasu problem z dodawaniem zdjęć. A chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, że pokazywanie Wam zabawek i książek bez ich zdjęć mija się z celem.

Trwało to na tyle długo (i nadal trwa), że podjęłam decyzję o przejściu na własną domenę. Nie była to decyzja łatwa, bo na tym blogu wszystko opiera się na zupełnie innym silniku (WordPress), z którym nigdy wcześniej nie miałam do czynienia. Ale z pomocą niezwykle sympatycznych i cierpliwych Panów z Zenbox (pozdrawiam :)), udało się przenieść tutaj wszystkie wpisy z poprzedniego bloga. Obsługi nowej domeny dopiero się uczę, więc mam nadzieję wybaczycie mi ewentualne potknięcia i niedociągnięcia ;)

Opuszczenie bloggera i przejście na własną domenę wiąże się m.in. z tym, że obserwatorzy bloga nie mogli zostać przeniesieni tutaj, gdyż WordPress nie obsługuje tego widgetu. Mam jednak nadzieję, że stali czytelnicy bloga będą do mnie zaglądać :) Aby ułatwić Wam śledzenie nowych wpisów na blogu, dodałam w panelu bocznym możliwość subskrypcji postów poprzez e-mail. Chętnych zapraszam do skorzystania z tej funkcji, dzięki temu będziecie mogli być na bieżąco.

Zmiana bloga wiąże się również ze zmianą systemu dodawania komentarzy. Obecnie można je dodawać za pomocą widocznego poniżej Disqus, który jest jeszcze dla mnie czarną magią :) Mam jednak nadzieję, że jakoś się dogadamy i nadal chętnie będziemy wymieniać się poglądami. Obecnie trwają prace nad przeniesieniem Waszych komentarzy z tamtego bloga, ale nie wiem, ile to jeszcze potrwa. To już zależy od obsługi Disqus.

Konto na bloggerze będę miała nadal, więc w dalszym ciągu będę korzystać z tamtej listy czytelniczej i odwiedzać Wasze blogi.

Zapraszam! :)

mamiczka_logo

 

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama od września 2011 r. Wraz z Maluchem sprawdza i ocenia zabawki i książki dla dzieci. Chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami na blogu? Zapisz się na newsletter lub zaglądaj do nas na facebooka i instagram.

99 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>