194. Wyniki urodzinowego konkursu!

Przede wszystkim bardzo dziękuję wszystkim dzieciom i ich opiekunom za wzięcie udziału w konkursie, zorganizowanym z Zabawianką. Przesłaliście do nas ponad 250 prac! Do zabawy włączyły się również dzieci z różnych szkół podstawowych, kółek plastycznych, świetlic i ośrodka rehabilitacyjnego. Ogromnie się cieszę, że pomysł Wam się spodobał i tak licznie wzięliście udział w tym konkursie. Mam nadzieję, że świetnie się przy tym bawiliście! Wybór był naprawdę bardzo trudny. I chociaż chciałabym, aby każde dziecko zostało nagrodzone, to wygrać zabawiankę swoich marzeń mogło niestety tylko jedno.

Jak przebiegały obrady komisji konkursowej? Każdy z nas (3 osoby) wybrał po 20 prac spośród wszystkich zgłoszeń. I tylko jeden rysunek u każdego się powtórzył. Decyzja była zatem jednogłośna :)

Zwycięzcą zostaje 5-letnia Klaudia.

1381338_222050137956357_667691994_n

Serdecznie gratuluję! A już wkrótce spodziewajcie się kolejnych konkursów, w których do wygrania będą bardzo fajne nagrody :)

Pamiętajcie jednak, że zawsze możecie zrobić swojemu dziecku niespodziankę i sprezentować taką maskotkę z przygotowanego przez dziecko rysunku np. na Mikołajki, urodziny lub imieniny. Okazji jest mnóstwo, a myślę, że fajniejszego prezentu dziecko nie może sobie wymarzyć.

podpis

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

9 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>