212. Rozwijaki – wyniki konkursu, czyli co kupić dla dwulatki?

Przede wszystkim bardzo dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Dziewczyny, wskazałyście mi tak wiele fantastycznych pomysłów na prezent dla dwuletniej dziewczynki, że naprawdę miałam duży problem z wybraniem zwycięzcy (wszystkie Wasze propozycje).  Najpierw wybrałam kilka linków, które najbardziej mi się podobały i spośród nich wybrałam mojego faworyta.

dwulatka1

Jaką zabawkę kupię pewnej dwulatce na prezent gwiazdkowy?

Czerwony pies, niebieski pies?wygrywa Basia.

Dlaczego wybrałam akurat tę propozycję? Wiem, że dziewczynka, która ten prezent ode mnie otrzyma uczy się angielskiego i bardzo to lubi. Myślę, że to będzie bardzo fajne połączenie zabawy i nauki. Bardzo podoba mi się również to, że jest to gra przeznaczona dla kilku osób, więc w zabawie będzie mogła uczestniczyć cała rodzina.

Basiu, gratuluję! Skontaktuj się z fundatorem nagrody pod adresem sklep@trendysmyk.pl w ciągu 7 dni.

podpis

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Żona taty Malucha, swojego totalnego przeciwieństwa. Mieszkają z nami: chiński grzywacz, gekon lamparci i dwa myszoskoczki. Bądź z nami na bieżąco i zaglądaj na nasz Instagram.

3 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>