280. Blogujące mamy – wywiad dla tv.

Jak wiecie, niecałe 2 tygodnie temu byłam na Spotkaniu Mam Blogerek w Płocku, o którym pisałam tu KLIK. Praktycznie przez cały czas towarzyszyła nam telewizja rodziców happytv.pl, dzięki czemu miałyśmy okazję udzielić krótkich wywiadów bardzo sympatycznej p. Marcie.

Chociaż nie należę do osób nieśmiałych, to jednak mimo wszystko kamera mnie trochę krępowała ;) Ale cieszę się, że miałam okazję powiedzieć kilka słów o blogu, a zainteresowane osoby będą mogły dzięki temu poznać mnie trochę bliżej. Kiedy pokazałam na fanpagu bloga nagranie, które za chwilę będziecie mogli zobaczyć, kilka osób stwierdziło, że zupełnie inaczej sobie mnie wyobrażało. Ciekawe, czy wśród Was też będą takie osoby :)

wywiadtv

  Wywiad jest krótki, ale dowiedziecie się z niego m.in. tego, dlaczego założyłam bloga i jak czytelnicy go odbierają. Zapraszam :)

Warto również zobaczyć wywiady z innymi blogującymi mamami, które wzięły udział w spotkaniu. Zaglądajcie na stronę happytv.pl KLIK, bo co kilka dni pojawiają się kolejne nagrania :)

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Żona taty Malucha, swojego totalnego przeciwieństwa. Mieszkają z nami: chiński grzywacz, gekon lamparci i dwa myszoskoczki. Bądź z nami na bieżąco i zaglądaj na nasz Instagram.

11 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>