291. Zmiany na blogu i krótka przerwa techniczna.

Jak widzicie, na blogu pojawił się nowy szablon. Niektóre jego elementy trzeba jeszcze poprawić. Dostaję od Was sygnały, że treść wpisów nie wyświetla się we właściwy sposób, że zdjęcia wystają poza szablon itd. To wszystko trzeba poprawić, ale nie chcę na ten czas zamykać bloga, bo wprawdzie chwilowo nie będą się pojawiać nowe wpisy, ale można korzystać z tych archiwalnych. Na przyszły tydzień mam zaplanowane nowe wpisy, więc do tego czasu szablon musi śmigać ;) Nie chcę jednak, żebyście pomyśleli, że nagle przestałam pisać, stąd ta krótka informacja.

przerwa

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

3 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>