306. Konkurs! II edycja.

Podobnie, jak w zeszłym roku, zapraszam Was serdecznie do wzięcia udziału w moim konkursie, w którym będziecie mogli wygrać zabawkę lub książkę dla swojego dziecka.

dzień dziecka

Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Tak, jak rok temu, w komentarzu do tego wpisu należy podać link do produktu w wybranym przez Was sklepie internetowym, który Waszym zdaniem powinnam kupić Maluchowi na Dzień Dziecka (we wrześniu będzie miał 3 lata). Może to być zabawka, gra, książka, coś do zabaw plastycznych, coś do ubrania itd. Po prostu coś, co Waszym zdaniem sprawiłoby radość mojemu Maluchowi. Swój wybór można krótko uzasadnić, ale nie jest to warunek konieczny. UWAGA! Nie może to być coś, co już Wam pokazywałam na blogu. Takich zgłoszeń nie będę brała pod uwagę. Na blogu, po prawej stronie, pod ikoną facebooka jest wyszukiwarka, w której możecie sprawdzić wpisując nazwę produktu, czy coś takiego było. Jedna osoba może dodać tylko JEDNĄ propozycję. Odpowiedzi nie mogą się powtarzać, więc sprawdzajcie, co wybrały inne osoby. Wiem, że niektórzy z Was mają problemy z dodawaniem tu komentarzy (Disqus czasem płata figle na różnych przeglądarkach). W takim wypadku należy swoją odpowiedź wysłać do mnie na maila czymzajacmalucha@gmail.com, w tytule wpisując słowo KONKURS. Wtedy ja dodam Wasze propozycje w komentarzach, żeby wszystkie były w jednym miejscu. Osoby, które będą dodawać komentarz anonimowo, muszą w formularzu do komentowania podać swój prawidłowy adres e-mail, ponieważ w przypadku wygranej, trzeba będzie się ze mną skontaktować właśnie z tego maila.

Ze wszystkich Waszych zgłoszeń wybiorę 3 odpowiedzi, które najbardziej przypadną mi do gustu. A co można wygrać?

I miejsce – Drewniana układanka do ubierania Wesoła Rodzina Misiów marki Big Jigs.

misie

II miejsce – Książka “Babcia robi na drutach” Uri Orlev Wydawnictwa Wytwórnia

ksiazka2

III miejsce – Książka “Zbyt późno” Giovanna Zoboli Wydawnictwa Entliczek

ksiazka3

Mam nadzieję, że nagrody Wam się podobają i chętnie weźmiecie udział w konkursie. Bawimy się od dzisiaj, czyli od 21.04. do 05.05.2014 r. do godz. 23:59. Wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni. Zwycięzcy będą mieli 7 dni na to, żeby wysłać mi na maila adres do wysyłki nagrody. Jeśli nie zrobią tego w wyznaczonym terminie, wybiorę inną odpowiedź.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem i sponsorem konkursu jestem ja.
2. Konkurs trwa od 21.04 do 05.05.2014 r. do godz. 23:59.3. Nagrodami w konkursie są produkty, pokazane wyżej na zdjęciach.
4. Ogłoszenie wyników nastąpi na blogu w ciągu 3 dni (w wyniku przypadków losowych zastrzegam sobie prawo przesunięcia tego terminu), a zwycięzcy będą mieli 7 dni na to, żeby podać adresy do wysyłki.
5. Wyboru zwycięzców dokonam sama.
6. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
7. Zastrzegam sobie prawo do usunięcia zgłoszenia, które narusza regulamin lub powszechnie przyjęte normy obyczajowe.
8. Dane osobowe zwycięzców konkursu będą wykorzystane wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu zgodnie z regulaminem.

Tło plakatu konkursowego pochodzi stąd.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

51 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>