316. Wyniki konkursu!

Przede wszystkim bardzo Wam dziękuję za tak liczny udział w konkursie!

wyniki

Wybór był trudny, bo wiele propozycji bardzo mi się spodobało (wszystkie konkursowe zgłoszenia możecie zobaczyć tu ——–> KLIK). Zdarzyły się również takie, które już mamy, chociaż nie pokazywałam ich jeszcze na blogu. Po wstępnej selekcji postanowiłam poprosić o pomoc Malucha. Pokazywałam mu wybrane przeze mnie produkty i w ten sposób lista propozycji zawęziła się do 5. Niestety wygrać mogły tylko 3 osoby i postanowiłam nagrodzić następujące propozycje:

Miejsce 1: Zgłoszenie Moni, czyli PUS. Wyprawka dla przedszkolaka ———> KLIK. Nie znałam tego, bardzo mi się spodobało.

pus

Miejsce 2: Zgłoszenie Agaty, czyli Piosenki Pana Tenorka ———> KLIK. Chociaż Maluch jest zwolennikiem teledysków, to kiedy puszczałam mu kawałki tych piosenek, wołał o kolejne!

Piosenki-Pana-Tenorka_Jacek-Wojcicki,images_product,2,3794642

Miejsce 3: Zgłoszenie Doroty, Kamila, Szymona, czyli Myślanki. Kangurowe twórcze zabawy domowe ———> KLIK. Tego również nie znałam, bardzo mnie zaciekawiło.

myslaki

 

Zgodnie z regulaminem proszę o kontakt ze mną w terminie 7 dni pod adresem czymzajacmalucha@gmail.com. Wiadomość należy wysłać z maila, który był podany przy zgłoszeniu, żebym miała pewność, że pochodzi od właściwej osoby. W mailu proszę o podanie danych do wysyłki nagrody :) Jeśli zwycięzcy nie zgłoszą się w przewidzianym terminie, wybiorę inne zgłoszenia. Warto więc zaglądać i być czujnym :)

Gratuluję! Zapraszam również na ostatni wpis na blogu, czyli ZABAWY PLASTYCZNE MALUCHA Z TATĄ.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

11 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>