367. Jak było w Dzień Dobry TVN?

Większość z Was pewnie wie, że 26.07.2014 r. brałam udział w programie Dzień Dobry TVN. Temat rozmowy, w której uczestniczyłam w żaden sposób nie dotyczył tego bloga. Był o wiele poważniejszy – poszukiwania osób zaginionych.

Od prawie 4 lat aktywnie działam na forum, wspierającym poszukiwania zaginionych ——> SZUKAMY WAS. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że każdego roku policja odnotowuje około 18 tys. zaginięć. Z roku na rok ta liczba niestety wzrasta. Zgłaszane są zaginięcia osób w różnym wieku. Tak naprawdę taka sytuacja może się przytrafić każdemu z nas. I nigdy nie będziemy na to gotowi. Dlatego nie warto być obojętnym na takie zdarzenia. Warto pomagać.

Nasza pomoc polega głównie na rozpowszechnianiu wizerunku osób zaginionych, głównie w internecie. Przygotowujemy plakaty, krótkie filmy na kanale youtube, monitorujemy sieć w poszukiwaniu śladów zaginionych osób, nagłaśniamy zaginięcia w mediach. Robimy to wszystko oczywiście bezpłatnie, jako wolontariusze. Każdy z Was również może nam pomóc, chociażby udostępniając zamieszczane przez nas na facebooku informacje ——-> FACEBOOK. To, co robimy przynosi efekty. Przez 4 lata odnaleźliśmy 30 osób.

30.08.2014 r. (sobota) w Galerii Renova w Warszawie ——> KLIK w godzinach od 12.00-15.00 odbędzie się spotkanie z użytkownikami naszego forum. Będziecie mogli tam porozmawiać również ze mną. Jeśli ktoś z Was jest z Warszawy, to serdecznie zapraszam (będę jeszcze o tym spotkaniu przypominać).

A jak było w tv? Bardzo miło i sympatycznie. Każdy z pracowników jest tam pomocny, łącznie z prowadzącymi. Oczywiście taki występ na żywo wiąże się ze stresem, jednak wiedziałam, że jestem tam w słusznej sprawie i starałam się zapanować nad swoimi emocjami. Tak, wiem, że miałam bardzo poważną minę, ale wcale nie było mi do śmiechu. Temat rozmowy był trudny. Pani makijażystka zadbała o mój wygląd, pan dźwiękowiec o odpowiednie nagłośnienie tego, o czym mówiłam, a pani scenarzystka bardzo mnie uspokoiła :) To było ciekawe doświadczenie i na pewno długo będę o tym pamiętać.

Cieszę się, że miałam okazję wystąpić w Dzień Dobry TVN i zobaczyć to wszystko “od kuchni”. Po programie ponad godzinę wisiałam na telefonie, bo sporo znajomych nic nie wiedziało o moim wystąpieniu, zobaczyli je dopiero w tv.

dzień dobry tvn

Klikając w poniższy link przeniesiecie się do nagrania.

DZIEŃ DOBRY TVN 26.07.2014 r.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

20 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>