70. Ostatni dzwonek.

Nawiązując do mojego wpisu sprzed kilku dni, chciałabym jeszcze raz zachęcić wszystkie osoby, które popierają inicjatywę poszukiwania osób zaginionych do oddania na nas głosu w konkursie na Blog Roku 2012.

Zostało już bardzo mało czasu, ponieważ głosowanie kończy się dziś o godzinie 12.00. Obecnie blog znajduje się na 9 miejscu, wczoraj był na 8, przedwczoraj na 7, więc niestety każdego dnia idziemy w dół. Do kolejnego etapu przechodzą miejsca od 1 do 10.

Jeśli ktoś z Was chciałby nam pomóc pozostać w tej dziesiątce, może to zrobić wysyłając sms o treści K00034 na numer 7122 (koszt takiego smsa to 1,23 zł, w treści są zera a nie litery o, nie wpisuje się spacji).

Wiem, że wielu z Was już oddało głosy na różne blogi w innych kategoriach, ale może znajdzie się jeszcze ktoś, kogo ten blog zainteresuje :) Liczy się każdy głos!

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

18 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>