1. Blog parentingowy dla rodziców.

  • Masz w domu pełnego energii malucha?
  • Dwoisz się i troisz, żeby fajnie zorganizować mu czas?
  • Wciąż szukasz zabawki idealnej?
  • Marzysz czasem o tym, żeby chociaż przez chwilę Twoje dziecko samo zajęło się sobą (chwila to chociaż 3 minuty, no dobra chociaż minutkę)?
  • Zastanawiasz się, co kupić na prezent urodzinowy dla roczniaka, dwulatka, trzylatka lub czterolatka?
  • Co kupić pod choinkę dzieciom w różnym wieku?
  • Nie wiesz, jaką książkę dla dzieci wybrać?
  • Jaką grę planszową kupić dla najmłodszych i trochę starszych dzieci?
Jeśli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałaś/eś twierdząco – ten blog jest dla Ciebie.
Przychodzę z odsieczą! 
Wprawdzie nie rozwiążę wszystkich Twoich problemów (zapewne nawet żadnego), ale być może któryś z moich wpisów pomoże Ci w wyborze nowej zabawki, zabawy lub książki dla Twojego dziecka. Wymagań nie mam zbyt wielkich – zabawka ma być bezpieczna, najlepiej kolorowa i musi zająć moje dziecko na dłużej niż minutę. Jeśli tego nie zrobi, odpada w eliminacjach do dalszej zabawy. Zdarza się, że po jakimś czasie powracam do tej zabawki, która nie wywołała u nas (czyli u mnie i mojego Malucha) szybszego bicia serca, ale jeśli nadal nie chce się z nami fajnie i długo bawić, szukam jej nowego domu.
Pamiętaj, że to co sprawdza się u nas, niekoniecznie musi się sprawdzić u Ciebie. Ale spróbować zawsze warto (wiadomo, tonący brzytwy się chwyta). Żadne ze zdjęć, które wstawię, nie zdobyłoby uznania w konkursie fotograficznym World Press, ale to nie zdjęcie ma być piękne, tylko zabawka lub książka ma być fajna.



Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, tutaj możesz sprawdzić, jak to zrobić —> KONTAKT .



Możesz również zapisać się do newslettera (po prawej stronie, pod wyszukiwarką) i na swoją skrzynkę mailową otrzymywać powiadomienia o każdym nowym wpisie.
mamiczka_logo
Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Żona taty Malucha, swojego totalnego przeciwieństwa. Mieszkają z nami: chiński grzywacz, gekon lamparci i dwa myszoskoczki. Bądź z nami na bieżąco i zaglądaj na nasz Instagram.

4 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>