241. Encyklopedia dla malucha. Gospodarstwo.

Czy wśród Was jest ktoś, kto nie wie, że mój Maluch jest wielkim miłośnikiem zwierząt? Pewnie nie. Ci, którzy regularnie tu zaglądają wiedzą, że Maluch uwielbia zarówno zwierzęta domowe, jak i te z gospodarstwa i dzikie.

Encyklopedia dla malucha. GospodarstwoWydawnictwa Olesiejuk wpadła mi w oko w czasie zakupów w Rossmannie.

SAM_2538

Wiem, że nie należy oceniać książki po okładce, ale tym razem wiedziałam, że ta książka na pewno spodoba się Maluchowi. Miałam rację.

Mamy tu różne zwierzęta, mieszkające w gospodarstwie, m.in. krowy, świnie, kury i króliki. Książka podzielona jest na takie jakby rozdziały, dzięki czemu każde zwierzę omówione jest osobno. W bardzo fajny i przystępny sposób pokazano w niej, jak wygląda codzienna praca gospodarza. Możemy zobaczyć np. jak doi krowę i karmi króliki. Maluch zawsze z uwagą ją przegląda. Tekstu jest bardzo mało, w sam raz dla najmłodszych.

Ilustracje są kolorowe i ładne. Książka ma twardą okładkę i śliskie, połyskujące strony. Duży plus  za zaokrąglone rogi.

Na końcu książki znajdują się dodatkowo naklejki ze zwierzętami i małe puzzle. Początkowo wcale nie zwróciłam na to uwagi.

Można ją kupić np. tu —->  KLIK.

SAM_2539

SAM_2540

SAM_2541

SAM_2542

SAM_2544

SAM_2545

SAM_2546

SAM_2547

SAM_2554

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

7 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>