77. Kocham Cię Mamo – książeczka z okienkami.

Mój Maluch wprawdzie jeszcze nie wyznaje mi miłości słownie, ale bardzo lubi, kiedy czytamy książki o tej tematyce. Książkę o tacie pokazywałam tu —> KLIK.

Jedną z nich jest również “Kocham Cię, mamo” Patrycji Zarawskiej, ilustracje Marina Fedetova, Wydawnictwo Debit.

Książka ma piękne, kolorowe ilustracje, sztywne strony i zaokrąglone rogi. W środku mamy do odkrycia kilka okienek, pod którymi skrywa się sekret małego misia. Okienka nie są sztywne, więc nie nadają się dla małych niszczycieli :)

Jedną z głównych atrakcji tej książki (poza okienkami) jest puchaty mały miś. Nie piszczy, nie gra, nie świeci, ale można go głaskać do woli. Miś przygotowuje dla swojej kochanej mamy niespodziankę, którą poznajmy na końcu.

Książka przewidziana jest dla dzieci powyżej 3 roku życia, ale pod nadzorem rodziców spokojnie mogą z niej korzystać również młodsze dzieci.

Kupiłam ją w Smyku.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

41 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>