26. Dwustronna książeczka dla niemowląt Taf Toys.

Kiedy Maluch był jeszcze w brzuchu, szukałam czegoś, co będzie umilać mu leżenie od samego początku. Wiedziałam, że noworodki najlepiej lubią kontrasty, ale jednocześnie chciałam, żeby otaczały go żywe kolory. I znalazłam coś, co łączy te dwa warunki.

Dwustronna książeczka firmy Taf Toys zauroczyła mnie od razu. Wykonana jest z materiałów o różnych fakturach, jest lekka i bezpieczna. Łącznie ma 12 różnych obrazków.
książeczka taf toys

Z jednej strony dominuje kolorystyka czarno-biała, a z drugiej pozostałe kolory.

Książeczkę można przyczepić do szczebli łóżeczka (pełni wówczas dodatkowo funkcję częściowego ochraniacza), rozłożyć w gondoli wózka lub po prostu na macie. Zachęca Malucha do leżenia na brzuchu. Jest solidnie wykonana i łatwo się czyści.

Maluchowi spodobała się od razu. Początkowo częściej rozkładałam mu tę kontrastową stronę, ale z czasem coraz częściej kolorową, z wystającymi elementami.

Korzystamy z niej do dzisiaj, głównie w czasie jedzenia, kiedy potrzebny nam jakiś zabawiacz. Mamy tam m.in. lusterko, kolorową szachownicę, rożne śmieszne fryzury i myszkę z grzechotką. Napisy są w języku angielskim. Ulubiony obrazek Malucha to królik w różowej sukience. Dostaje najwięcej mokrych buziaków.

Kupiłam ją na allegro. Można ją kupić np. tu —–>KONTRASTOWA KSIĄŻECZKA.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

14 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>