204. Dwustronne puzzle Mały autobus.

Kto regularnie zagląda na fanpage bloga na facebooku ten wie, że Maluch od jakiegoś czasu wpadł w szał układania puzzli. Szał to odpowiednie określenie, bo wraz z zainteresowaniem Malucha taką formą edukacji, ja wpadłam w szał zakupów. Niedługo będę mogła otworzyć jakiś stragan z samymi puzzlami.

Dwustronne puzzle Mały autobus firmy Orchard Toys są jednymi z jego ulubionych.

SAM_2120

Oczywiście na początku głównie spodobało mi się to, że są dwustronne. Przy tej ilości pudełek z puzzlami, którą mamy to zawsze oszczędność miejsca. W jednej układance mamy dwie.

Puzzle są bardzo solidnie wykonane, z grubej tektury. Dużym plusem jest również ich wielkość. Poszczególne elementy są na tyle duże, że nie ma możliwości, żeby Maluch wpakował je sobie do buzi.

Każdy z autobusów składa się z 12 elementów. Obrazki po ułożeniu mają około 30 cm x 20 cm. Poniżej na zdjęciach zobaczycie ich fajny kształt. Jestem naprawdę zauroczona tymi puzzlami.

To świetny pomysł na prezent dla małych wielbicieli pojazdów i zwierząt. W czerwonym autobusie pasażerami są ludzie, a w żółtym zwierzęta. Jest tam m.in. krowa, żyrafa, owca i kaczka. Na przystanku czeka na nich mój ulubieniec, tj. krokodyl.

Puzzle zdaniem producenta przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia, ale moim zdaniem dwulatek spokojnie sobie z nimi poradzi, jeśli jest już zaprawiony w boju z układankami.

Można je kupić np. tu —->PUZZLE AUTOBUS.

SAM_2122

SAM_2123

SAM_2124

SAM_2126

SAM_2127

SAM_2128

SAM_2130

SAM_2131

SAM_2133

SAM_2134

SAM_2137

SAM_2138

podpis

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

20 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>