350. Świat zabawek – kolejne ciekawe gry/produkty, które wpadły mi w oko.

Dzisiaj pokażę Wam kolejne ciekawe produkty, które wpadły mi w oko w magazynie Świat Zabawek. Część z nich już widziałam, ale niektóre również dla mnie są zupełną nowością. Cieszę się, że prenumeruję tę gazetę, bo za każdym razem znajdę tam coś interesującego. Nie wszystko jest dla maluchów, ale wiem, że niektórzy z Was mają też starsze dzieci, więc być może coś z tego zestawienia Wam się przyda.

1. Gra Kto pozmywa marki Granna ——–> KLIK. Proste zasady, ciekawy pomysł. Przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia, ale myślę, że również młodsze dzieci dadzą sobie z nią radę.

kto pozmywa

2. Masa plastyczna Skwooshi ——> KLIK. Jak wiecie uwielbiamy z Maluchem wszelkie tego typu masy. Tej nie znam i jestem jej bardzo ciekawa. Można ją ugniatać, rozciągać i formować na różne sposoby. Nie wysycha i nie brudzi rąk. Przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia, ale myślę, że pod nadzorem rodziców mogą się tym bawić także młodsze dzieci.

masa

3. Walizka Wildpack ——-> KLIK. To wprawdzie nie jest zabawka, ale rozpoczął się okres wakacyjny, więc może komuś z Was się przyda. Bardzo mi się spodobała. Cechą charakterystyczną jest kształt 3D. Walizka jest wodoodporna, bardzo lekka i pokrywa powłoką, która się nie odkształca. Do wyboru są różne zwierzęta.

walizka-walizki dla dzieci

4. Gra Króliczek Pentliczek marki Goliath ——> KLIK. Przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia, ale myślę, że zainteresuje też młodsze. Cena dość wysoka, ale wydaje mi się, że może być tutaj świetna zabawa dla całej rodziny.

goliath-kroliczek-pentliczek

5. Gra Łap prosiaka marki Granna ——-> KLIK. Od razu zwróciła moją uwagę swoim pudełkiem. Ten rysunek bardzo mi się podoba. Przeznaczona dla dzieci od 7 roku życia. To wciągająca gra, w której trzeba wykazać się refleksem i sprytem. Sama chętnie bym w to pograła.

gra łap prosiaka

6. Gra Ubiory Scotchi ——> KLIK. Zainteresowało mnie to, że w tej grze są rzepy. Przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Uczy rozpoznawania ubrań i ich dopasowywania.

gra o ubieraniu dla dzieci

7. Domek Maxi 66. Łatwy w złożeniu i rozłożeniu. Daje nam oszczędność miejsca i możliwość zabierania go w dowolne miejsce. Można budować za każdym razem inaczej.

składany domek dla lalek

8. Gra Miau Foxgames ——-> GRA. To gra kostkowa. Przeznaczona dla dzieci od 5 roku życia. Czuję, że może być przy tym świetna zabawa.

gra dla dzieci miau

9. Świat dinozaurów Jawa ——–> KLIK. To typ gry z lampkami. Dotykamy długopisem wybranego punktu na planszy i przy dobrej odpowiedzi lampka się zapali. Gra przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia.

swiat dinozaurow

10. Gra Kaput Les Jouets ——-> GRA. To gra na refleks, w której należy zniszczyć złe ludziki z masy plastycznej, bez uszkodzenia tych dobrych. Zapowiada się świetna zabawa! Gra zainspirowana lękami dzieci przed nocnymi koszmarami. Za pomocą masy dzieci wizualizują swoje koszmary. Przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia. Trafia na moją listę do kupienia.

gra kaput

11. Brain Box Abecadło Albi Polska ——-> KLIK. Zabawa na spostrzegawczość. Patrzymy na kartę 10 sekund, odwracamy ją i odpowiadamy na pytania. Przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia.

abecadlo

Macie któryś z tych produktów? Warto kupić?

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

19 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>