48. Drewniane puzzle z uchwytami Chelona.

Dokąd tupta nocą jeż? Możesz wiedzieć jeśli chcesz :)

U nas nocą jeż tupta do fajnej, drewnianej planszy. Mieszka tam razem z żabą, psem i kotem.

Drewniane puzzle z uchwytami firmy Chelona (o której wspominałam już tu —> KLIK), to chyba jedyne, którymi Maluch nie rzuca aż tak mocno po mieszkaniu. Owszem, lubi patrzeć jak lecą, ale potem sam je zbiera i wkłada tam, gdzie ich miejsce.

Puzzle mają fajne, duże uchwyty, które są sporo większe od tych, które zwykle widuję w sklepach i które mamy przy innych puzzlach. Dzięki temu Maluchowi dużo wygodniej się je trzyma.

Są bardzo solidnie wykonane, kolorowe i bezpieczne. Plansza ma rozmiar około 20 cm x 20 cm.

Producent przewiduje je dla dzieci od 18 miesiąca życia, ale mój Maluch już sobie świetnie z nimi radzi. Zabawę niewątpliwie ułatwia mu to, że pod spodem każdego z puzzli jest zbliżenie kawałka ciała każdego z czterech zwierzaków. Dzięki temu Maluchowi łatwiej jest dopasować dany puzzel we właściwym miejscu.

Kupiłam je na allegro.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

21 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>