327. Blogowe WOW cz.1 – plotki, ploteczki.

24.05.2014 r. uczestniczyłam w spotkaniu blogowym w Bydgoszczy, zorganizowanym przez PAULINĘ (Blog lifestylowy)MARTYNĘ (Recenzje Kiti) ———> BLOGOWE WOW.

IS_DSC_6592- blogowe wow

Relację z tego spotkania podzielę na dwie części. W dzisiejszym wpisie napiszę Wam m.in. jak przebiegało spotkanie, kogo poznałam i z kim mi się fajnie rozmawiało. 

IS_DSC_6370

Na spotkanie pojechałam sama, bo jak wiecie Maluch ze swoją chorobą lokomocyjną nie może podróżować i został z tatą w domu. Wybrałam się więc pociągiem, w którym było bardzo wesoło. Na peronie zostałam ‘zgarnięta’ przez 3 szalone dziewczyny, które swoją podróż rozpoczęły kilka godzin przede mną ———-> ASIĘ (Matka M&M), BOŻENĘ (Mamą po raz trzeci) i SABINĘ (Projekt Londyn). W wagonie obok jechały jeszcze KAROLINA (Cały świat Karli) i KLAUDIA (Dziecinne rewolucje). Klaudia zdecydowanie powinna zmienić imię na Kamila. Nie wiem dlaczego, ale takim imieniem się do niej zwracałam ;) Na dworcu w Bydgoszczy oprócz Pauliny (jednej z organizatorek) czekała jeszcze KASIA (Mama Ka). Poniżej zdjęcie robione przez Bożenę. Od lewej Klaudia, Karolina, Paulina, Asia, Sabina i ja.

DSCN8956-Bozena

Potem było małe zamieszanie z biletami, krótki przejazd tramwajami i dotarłyśmy na miejsce. Rano było naprawdę gorąco, więc kiedy weszłyśmy do restauracji w Park Hotel Bydgoszcz miło było poczuć trochę chłodu.

IS_DSC_6401-blogowe wow1

Było nas dużo, bardzo dużo. Przy takiej ilości osób nie ma w zasadzie możliwości porozmawiać z każdym. Tworzyły się większe i mniejsze grupki, co jest zjawiskiem zupełnie normalnym na tego typu spotkaniach.

IS_DSC_6459

IS_DSC_6483-blogowe wow

IS_DSC_6469-blogowe wow

IS_DSC_6552-blogowe wow

IS_DSC_6488

IS_DSC_6574

IS_DSC_6673

Kolejny raz miałam okazję pośmiać się z EWĄ (Świat według Lilii), WERONIKĄ (Mama mniej zapracowana) i WIOLĄ (Mama bloguje). W integracji na świeżym powietrzu mamy już wprawę ;)

IS_DSC_6593

Wiola przygotowała dla nas bardzo ciekawy wykład o pozycjonowaniu bloga. Muszę przyznać, że dzięki niej dowiedziałam się kilku rzeczy, na które do tej pory nie zwracałam uwagi. Są one ważne dla dalszego rozwoju tego bloga, ale nie będę Wam tego opisywać, bo to takie typowo techniczne sprawy ;) W czasie tej prelekcji zaczęła się również mała dyskusja m.in. na temat tego, czy blogerzy są sprzedajni, kto czyta blogi i czego na nich szuka. Mam nadzieję, że na kolejne spotkanie Wiola przygotuje część 2 i podzieli się z nami swoją wiedzą także w innych kwestiach, związanych z blogowaniem. Z kolei Klaudia (która dla mnie jest Kamilą) opowiedziała nam o swoim projekcie, dotyczącym antykoncepcji u nastolatków. Zapowiada się ciekawie, więc jeśli interesuje Was ta tematyka, zaglądajcie do niej na bloga. Miałam również okazję wysłuchać krótkiego wykładu pani ze Szkoły Rodzenia Vita.

IS_DSC_6897

Poznałam też kilka nowych osób. Dużo czasu spędziłam na rozmowie z MARYSIĄ (z bloga Oczekując), której na spotkaniu towarzyszył Kuba. Okazało się, że świat jest mały i mamy wspólną koleżankę. Od słowa do słowa i sporą część spotkania przegadałyśmy. Zarówno Marysia, jak i Kuba są bardzo sympatyczni i z dużym poczuciem humoru. Lubię takich pozytywnych ludzi.

IS_DSC_6626

Towarzyszyła nam również PATRYCJA (Tak nieidealni), która już niedługo powita na świecie swoją córkę. I chociaż poród zbliża się u niej wielkimi krokami, wyglądała rewelacyjnie. Patrycja bloga prowadzi dopiero od niedawna, dlatego jeśli jeszcze go nie znacie, to warto zerknąć.

IS_DSC_6498

Udało mi się również porozmawiać z ALICJĄ (Mamala) – bardzo wesoła dziewczyna, która rozpaczliwie oczekiwała na swoją karkówkę, PATRYCJĄ (Matka (nie)Polka) – która była jednocześnie naszym fotografem, ANIĄ (Przewijak), MIRKĄ (Farma Żony) i MARTĄ (Zosinkowy blog).

IS_DSC_6461

IS_DSC_6658

IS_DSC_6580

Na spotkaniu były jeszcze obecne dziewczyny, prowadzące następujące blogi: Co w głowie piszczy, Karolibu, Wronek, Yosoymorena, Dzień dobry pani, Pod napięciem, Świat Szymka, Skrawki moich myśli, Szyszunie, Świat w oczach mamy, Oczekując Maleństwa i Porady mamy.

IS_DSC_6933

IS_DSC_6937

Organizatorki stanęły na wysokości zadania. Zadbały nie tylko o uczestników (sporo dziewczyn przyjechało z rodzinami), ale także przeprowadziły loterię na rzecz chorych dzieci ——> SZCZEGÓŁY. Dziękuję Wam dziewczyny za tak mile spędzoną sobotę! Było widać, że starały się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. W roli organizatorek spisały się bardzo dobrze.

IS_DSC_6709

IS_DSC_6743

W drodze powrotnej z Asią, Bożeną i Sabiną miałyśmy okazję poznać wszelkie uroki PKP. Ale przynajmniej było wesoło i podróż zleciała mi bardzo szybko. W takim towarzystwie mogę podróżować nawet po całej Polsce. Więcej na ten temat możecie przeczytać we wpisach Asi ——-> KLIK, Bożeny —-> KLIK i Sabiny ——–> KLIK. Obie miały zupełnie inne zdanie na temat tej naszej wspólnej wycieczki.

Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy ;) Większość zdjęć z dzisiejszego wpisu wykonała Patrycja ——-> WEGNER-KEILING PHOTOGRAPHY. Pozostałe podpisałam.

A w kolejnej części pokażę Wam, co przywiozłam z tego spotkania.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

43 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>