95. Drewniany pociąg z klockami.

Jakiś czas temu pisałam Wam o fajnym, drewnianym koniu na sznurku —->  KLIK. Razem z nim kupiłam pociąg, o którym napiszę dzisiaj.

Drewniany pociąg z klockami okazał się świetną zabawką, która potrafi zająć mojego Malucha na dłużej.

Zabawka jest solidnie wykonana z drewna bukowego, nie ma żadnych wystających drzazg.

Składa się z lokomotywy i dwóch doczepianych wagonów. Cały pociąg ma ruchome koła. Każdy z wagonów ma po trzy bolce, na które wkłada się klocki. Nie przypuszczałam, że takie wkładanie i wyjmowanie klocków aż tak spodoba się mojemu Maluchowi. Potrafi tak siedzieć i przekładać te klocki dobrych kilka minut.

Podobnie, jak przy koniu, mamy w planach pomalowanie pociągu na jakieś fajne kolory. Ale poczekamy, aż Maluch będzie malował bardziej świadomie.

Zabawka świetnie nadaje się na prezent. Spodobałaby się zarówno chłopcu, jak i dziewczynce. Ma około 35 cm długości.

Pociąg kupiłam w przypadkowym kiosku za 55 zł.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

39 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>