151. Robaki-bawiaki Fisher Price – prezent dla niemowląt.

Dziś napiszę o zabawce, którą pewnie każdy z Was zna, ale być może ktoś jej nie ma i zastanawia się, czy warto ją kupić. Nasza trafiła już do innego brzdąca, bo Maluch po prostu z niej wyrósł. Ale przez kilkanaście miesięcy sprawdzała się znakomicie.

Robaki-bawiaki Fisher Price to zabawka bardzo podobnie działająca do Śpiewającej farmy Little Tikes, o której pisałam tu —-> KLIK. Główna różnica między nimi jest taka, że robaki w zasadzie nie wydają dźwięków.

22042013729-001
Nie jest to typowa zabawka muzyczna. Wprawdzie wyskakujące bawiaki “piszczą”, ale na tyle cicho, że mogą się nimi bawić nawet niemowlaki. Są to odgłosy, do których nie potrzebujemy baterii. Maluch zaczął się interesować nimi kiedy miał 6 miesięcy, czyli tak, jak wskazuje producent. Służyły nam do około 18 miesiąca.

Jest to zabawka bardzo kolorowa i bezpieczna. Ma zaokrąglone kształty. Maluch początkowo potrafił wydobyć tylko jednego robaka (wciskając guzik), ale szybko odkrył, na czym polega zabawa z kolejnymi. Ćwiczył przesuwanie i przekręcanie.

Kupiłam je na allegro.

22042013731-001

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

25 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>