232. Gumowe figurki zwierząt.

Mamy sporo różnych figurek do zabawy. Najwięcej z nich to zwierzęta. Maluch już od wielu miesięcy bardzo lubi się nimi bawić. Początkowo tylko je ustawiał, segregował, a teraz faktycznie jest to już taka typowa zabawa. Są dni, kiedy jest weterynarzem, podróżnikiem, ma sporo różnych i ciekawych pomysłów.

Kupuję figurki różnych firm. Niektóre z nich są fatalnie i niedbale wykonane, większość jednak nadaje się do zabawy. Dzisiaj pokażę Wam zwierzęta, które Maluch otrzymał w prezencie gwiazdkowym. Są zdecydowanie najfajniejsze z tych, które mamy.

Gumowe figurki dzikich zwierząt, przywędrowały z marketu Kaufland.

SAM_2580

Niestety nie wiem, jaka firma je wykonała, ale były kupowane stosunkowo niedawno, więc jest szansa, że jeszcze można je tam dostać. Jeśli nie, to mimo wszystko warto zapamiętać, jak wyglądają i jeśli gdzieś się na nie natkniecie, to śmiało możecie je brać.

Sprzedawane były na sztuki. My mamy słonia, nosorożca, hipopotama (mój ulubiony), tygrysa, lwa i krokodyla.

Figurki są bardzo solidnie wykonane. Są lekkie i gumowe. Tworzywo jest jednak trochę inne w dotyku, niż np. klasyczna gumowa kaczka do kąpieli. Mają ładne, intensywne kolory. Są dość duże, w sam raz dla małych rączek. Nie ma możliwości, żeby dziecko włożyło takiego zwierzaka w całości do buzi.

Mikołaj, który sprezentował Maluchowi te figurki niestety nie pamięta, ile dokładnie kosztowały, ale było to około 10-12 zł za sztukę. Wprawdzie w porównaniu z wieloma innymi tego typu zabawkami cena jest dość wysoka, to mimo wszystko warto je kupić, bo jednak dużo przyjemniej się nimi bawi, niż twardymi, przewracającymi się figurkami.

SAM_2582

SAM_2581

SAM_2583

SAM_2584

SAM_2585

SAM_2586

SAM_2588

SAM_2587

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

15 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>