282. Świat zabawek – co wpadło Mamiczce w oko? Odsłona 4.

Ogólnie nie przepadam za prenumeratami, bo lubię kupować gazety/magazyny spontanicznie. Są takie, które kupuję regularnie od kilku lat, np. Świat seriali – nie oglądam seriali, ale chcę być na bieżąco w kilku z nich, które kiedyś bardzo lubiłam.

Niestety nie wszystkie magazyny, które mnie interesują udaje mi się kupić w każdym kiosku, więc wtedy decyduję się na ich prenumeratę. Jedną z takich gazet jest Świat Zabawek. Bardzo lubię ją przeglądać, jest tam sporo wpisów o różnych zabawkach, dzięki czemu jest mi łatwiej docierać do takich, które zainteresują mojego Malucha.

W dzisiejszym wpisie pokażę Wam to, co wpadło mi w oko w ostatnim numerze tego magazynu.

oko

Są to zabawki dla dzieci w różnym wieku. Jestem bardzo ciekawa, czy ktoś z Was posiada którąś z tych rzeczy i może o niej napisać coś więcej? Zdjęcia pochodzą z podlinkowanych stron. Kolejność przypadkowa.

1. Teatrzyk cieni marki Sierra Madre —-> KLIK. Oprócz postaci, patyczków i klipsów jest tu książeczka z pomysłami na bajki i zabawy. Dodatkowo bohaterowie po naświetleniu świecą w ciemności! Można kupić również osobno każdy zestaw. Jestem tym zauroczona!

teatrzyk

2. Figurki zwierząt Collecta —–> KLIK. Bardzo duży wybór. Wyglądają na solidnie wykonane. Coś w sam raz dla mojego małego wielbiciela tego typu zabawek.

figurki

3. Friends on the Move Wader —-> KLIK. Są różne zestawy do wyboru. Bardzo zaciekawiło mnie to, że te pojazdy są tak elastyczne! Przeznaczone są dla dzieci od 6 miesiąca życia. Jestem pewna, że mój Maluch też chętnie by się bawił czymś takim.

product_thumb.php

4. Pianinko edukacyjne Gram z nut marki Smily Play. Uczy grać 10 znanych melodii, a zamiast nut mamy tutaj litery! Bardzo pomysłowe. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci od 2 roku życia.

p283_140116110623

5. Piaskowe obrazki, czyli kreatywne zestawy plastyczne —-> KLIK. Każdy zestaw zawiera piasek, którym posypuje się poszczególne lepkie fragmenty obrazka. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

pudelko2_small

6. Gra Junior Alias, wydawca TACTIC —-> KLIK. Jest to gra słowna w wersji dla dzieci. Chodzi o to, aby objaśnić obrazek i odpowiadające mu słowo, nie wypowiadając go przy tym. Uwielbiam tego typu gry! Maluch jeszcze jest na to sporo za mały, ale sama chętnie bym w to pograła. Gra przeznaczona jest dla dzieci od 5 roku życia.

gra

7. Kalendarz wielkanocny marki Playmobil —-> KLIK. Przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia.

kalendarz

8. Drewniany pchacz Plan Toys —-> KLIK. Mój Maluch już raczej za duży na taką zabawkę, ale bardzo mi się spodobała. Przeznaczona jest dla dzieci od 10 miesiąca życia. Ułatwia stawianie pierwszych kroków, chociaż ja akurat jestem przeciwna tego typu “ułatwiaczom”. Za to z pewnością wykorzystałabym go z Maluchem do przewożenia różnych małych zabawek.

pol_pm_Drewniany-chodzik-zolty-van-Plan-Toys-7302_1

9. Puzzle Educa 33600 elementów (największa ilość na świecie!) —-> KLIK.

puzzle

10. Gra edukacyjna Sonix zwierzęta marki Janod. Przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Polega na odgadywaniu i rozpoznawaniu dźwięków. Bazuje na klasycznych grach memo, zapamiętywaniu ze słuchu, lotto i grze polegającej na szybkiej reakcji. Zestaw zawiera karty i płytę.

sonixjanod_d

11. Klocki Poli Cubi marki Quercetti —-> KLIK. Mieliśmy klocki tej firmy, ale inne, które Maluchowi niestety nie podeszły. Mimo wszystko te wydają mi się ciekawe. Za pomocą dwóch różnych kształtów klocków można zbudować wiele budowli. Przeznaczone dla dzieci od 18 miesiąca życia.

quercetti-klocki-poli-cubi-ksztalty-4015

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

10 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>