379. Domino Avenue Mandarine – części ciała i ubrania.

Jakiś czas temu pokazywałam Wam różne ciekawe produkty marki Avenue Mandarine —–> PROPOZYCJE PREZENTÓW. Wspominałam również, że niektóre z nich będziemy mieli okazję z Maluchem wypróbować. SKLEP PLASTYCZNY E-graart zrobił Maluchowi niespodziankę i przesłał nam fantastyczne domino!

Domino Ubrania i części ciała firmy Avenue Mandarine łączy w sobie fajną zabawę i edukację. Dzięki niemu nie tylko ćwiczymy dobieranie w pary, ale również uczymy dziecko części ciała lub utrwalamy posiadaną już wiedzę.

domino dla dzieci

Bardzo podoba mi się to, że domino jest solidnie wykonane. Elementy (jest ich 28) wykonane są z twardej tektury i mają zaokrąglone rogi. To dla mnie istotny aspekt, bo jestem spokojna, że Maluch nie zrobi sobie nimi krzywdy. Nie jest w stanie ich zgiąć, więc z pewnością długo nam posłużą. Duży plus również za to, że elementy są duże – mają wymiary 5,5 cm x 11 cm. Zwykle domina, z którymi miałam styczność miały sporo mniejsze części. Obrazki na kartonikach są ładne, wyraźne i Maluch nie ma żadnego problemu z rozpoznaniem, co się na nich znajduje. Całość zapakowana jest w zgrabne pudełko.

Przyznam, że wcześniej nie spotkałam się z takim typem tej gry. Oprócz klasycznego domino najczęściej widuję na obrazkach zwierzęta. Zabawę można sobie urozmaicać w ten sposób, że każdą z części ciała należy pokazać także na sobie lub na innej osobie. Lubimy się bawić w ten sposób, a ja się cieszę, że Maluch w czasie układania ćwiczy spostrzegawczość, cierpliwość i pobudza swoją wyobraźnię, tworząc za każdym razem inną konstrukcję.

Gra przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia, ale moim zdaniem nadaje się również dla młodszych dzieci. Jest bezpieczna, dziecko nie będzie w stanie włożyć poszczególnych elementów do buzi.

Domino można kupić w bardzo dobrej cenie —–> LINK DO DOMINO. Zachęcam Was również do zerknięcia na inne produkty. Możecie tam znaleźć wiele ciekawych rzeczy, m.in. takie, z którymi będziecie mogli kreatywnie poszaleć.

tekturowe domino

grube domino

domino z tektury

piękne domino

domino dla dzieci 2

fajne domino

domino avenue mandarine

domino edukacyjne

edukacyjne domino

domino dla maluchów

Dziękuję e-graart za przekazaną grę.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

14 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>