145. Hipopotam – zabawka dźwiękowa dla maluchów.

Okres urlopowy trwa, dlatego dzisiaj kolejny wpis z serii Maluch w podróży. Pokażę Wam zabawkę, która jest z nami już od dawna, a nadal cieszy się wielkim uznaniem Malucha.

Grający hipopotam Navystar trafił do nas, jak Maluch miał 3 miesiące. Początkowo przeleżał trochę w szafie, ale jak Maluch miał około 6 miesięcy, zaczął się nim interesować.

SAM_0258

Do dzisiaj jest to jedna z tych zabawek, która zajmuje Malucha na dłużej.

O naszych problemach z podróżowaniem wspominałam już kilka razy. Hipopotam nadal jest jednym z obowiązkowych elementów każdego wyjazdu. Towarzyszy nam również w czasie spacerów lub różnego rodzaju wózkowych wyjść.

Jest to zabawka grająco-świecąca. Ma 5 muzycznych guzików. Melodie nie są irytujące, jednak zabawka nie ma regulacji głośności i nie posiada wyłącznika dźwięków. A to oznacza, że w czasie podróży może zacząć sama grać. Nie przeszkadza mi to do chwili, w której Maluch nie zaśnie. Kiedy to nastąpi, muszę zawsze uważać, żeby się nie włączyła. Dodatkową jej zaletą jest to, że hipopotam jeździ na kółkach, jak samochód. Grające guziki mają różne kolory i kształty, więc wykorzystujemy je również do utrwalania ich nauki. I w ten sposób mijają nam kolejne kilometry.

Hipopotam jest wykonany z plastiku. Pomimo bardzo częstego używania, nie zauważyłam na nim większych śladów użycia. Jest solidnie wykonany i nie zawiera niebezpiecznych elementów (chyba, że odpadłoby jakieś koło, ale to się może przytrafić w każdej zabawce).

Zabawkę kupiłam w osiedlowym kiosku.

SAM_0257
SAM_0259
SAM_0262

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

19 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>