37. Aktywna kostka dla niemowląt Bam Bam.

Dzisiaj coś dla niemowlaków, ale nie tylko. Kiedy mój Maluch był jeszcze na etapie wyłącznie leżenia na plecach, kupowałam różne zabawki, które mogą mu to jakoś urozmaicić.

Jedną z ukochanych zabawek był stojak —>  KLIK, ale była też silna konkurencja. Aktywna kostka Bam Bam zachwyciła Malucha od razu.

kostka bam bam

Gdybym miała określić ją jednym słowem, to byłoby to słowo lekka. Mieliśmy różne kostki, ale żadna nie była aż tak lekka. To bardzo duży plus, zwłaszcza przy kilkumiesięcznych maluchach. Nie ma obaw, że wypadając dziecku z rączek zrobi mu krzywdę.

Jest bardzo kolorowa i solidnie wykonana. Ma różne faktury, lusterko, sporo wystających elementów, grzechotki, gryzaki, rozciągające się jabłko i otwierane okienko. Mój Maluch do dziś lubi ciągnąć wszystko, co z niej wystaje. Jak był młodszy, kostka często podróżowała z nami samochodem. Dziś ustąpiła już miejsce innym zabawkom.

Pomimo tego, że jest to kostka bez dźwięków (poza szeleszczącymi elementami) i bez efektów świetlnych, potrafi zająć dziecko na dłuższą chwilę. Przeznaczona jest dla maluchów od 3 miesiąca życia.

Można ją kupić w dobrej cenie np. tu —->AKTYWNA KOSTKA.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama od września 2011 r. Wraz z Maluchem sprawdza i ocenia zabawki i książki dla dzieci. Chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami na blogu? Zapisz się na newsletter lub zaglądaj do nas na facebooka i instagram.

27 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>