37. Aktywna kostka dla niemowląt Bam Bam.

Dzisiaj coś dla niemowlaków, ale nie tylko. Kiedy mój Maluch był jeszcze na etapie wyłącznie leżenia na plecach, kupowałam różne zabawki, które mogą mu to jakoś urozmaicić.

Jedną z ukochanych zabawek był stojak —>  KLIK, ale była też silna konkurencja. Aktywna kostka Bam Bam zachwyciła Malucha od razu.

kostka bam bam

Gdybym miała określić ją jednym słowem, to byłoby to słowo lekka. Mieliśmy różne kostki, ale żadna nie była aż tak lekka. To bardzo duży plus, zwłaszcza przy kilkumiesięcznych maluchach. Nie ma obaw, że wypadając dziecku z rączek zrobi mu krzywdę.

Jest bardzo kolorowa i solidnie wykonana. Ma różne faktury, lusterko, sporo wystających elementów, grzechotki, gryzaki, rozciągające się jabłko i otwierane okienko. Mój Maluch do dziś lubi ciągnąć wszystko, co z niej wystaje. Jak był młodszy, kostka często podróżowała z nami samochodem. Dziś ustąpiła już miejsce innym zabawkom.

Pomimo tego, że jest to kostka bez dźwięków (poza szeleszczącymi elementami) i bez efektów świetlnych, potrafi zająć dziecko na dłuższą chwilę. Przeznaczona jest dla maluchów od 3 miesiąca życia.

Można ją kupić w dobrej cenie np. tu —->AKTYWNA KOSTKA.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Żona taty Malucha, swojego totalnego przeciwieństwa. Mieszkają z nami: chiński grzywacz, gekon lamparci i dwa myszoskoczki. Bądź z nami na bieżąco i zaglądaj na nasz Instagram.

27 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>