139. Jak narysować Kaczora Donalda krok po kroku?

Dzisiaj będzie trochę plastycznie :)

Jako dziecko bardzo lubiłam Kaczora Donalda. Bajki z jego udziałem mogłam oglądać w nieskończoność. Na jednym z wakacyjnych wyjazdów poznałam dziewczynę (nie pamiętam już nawet jak miała na imię), która potrafiła “od ręki” go narysować. Byłam w 7. niebie, kiedy pokazała mi, jak to zrobić. Byłam tak bardzo zafascynowana, że pamiętam to rysowanie do dziś.

SAM_0108

Maluch też coraz chętniej zerka na Donalda. Podoba mu się jego wizerunek na różnych ubraniach i gadżetach. Coraz chętniej i lepiej rysuje kredkami, więc któregoś dnia postanowiłam odświeżyć swoje szare komórki i narysować mu Kaczora do kolorowania.

Nie czarujmy się, do oryginału to mu daleko, ale kiedy Maluch zobaczył go pierwszy raz, od razu wiedział, że to Donald. Być może wśród Waszych dzieci też są miłośnicy tego sympatycznego Kaczora, dlatego pokażę Wam, jak krok po kroku możecie do narysować. Będzie to tylko sama buzia, bo reszty już niestety nie pamiętam. Po dojściu do wprawy, całość zajmuje kilkanaście sekund ;)

Bierzcie kredki w dłoń i miłej zabawy :))

SAM_0109SAM_0110SAM_0111SAM_0112SAM_0113SAM_0114SAM_0115SAM_0116SAM_0117SAM_0118SAM_0119

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

31 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>