134. Projekt Tęcza.

Pozostając w tematyce kolorów, chcę Was powiadomić, że zostałam zaproszona przez Agnieszkę z bloga http://kreatywnik.bloog.pl/ do udziału w pewnym bardzo ciekawym projekcie.

projekt_tcza_ed_big

Agnieszka pisze o nim tak:

Pogoda przez ostatnie dni nas nie rozpieszczała. Za oknem obserwować można było przede wszystkim deszcze i burze o różnym natężeniu… Podczas, gdy jedna z nich kończyła swoje hulanki za oknem na niebie pojawiła się tęcza. Widok ten i mnie, i szkraby tak bardzo poruszył, że z przyklejonymi do szyby okna nosami spędziliśmy kolejne minuty. Widząc błysk w oczach smyków zaczęłam zastanawiać się, jak ten cudowny widok zachować na dłużej, jak go wykorzystać w moich i dzieciaków kreatywnikowych pracach… Wpadłam na pomysł stworzenia cyklu tęczowych wpisów, wpisów, które mogłyby się stać inspiracją do wakacyjnych działań z dziećmi, które i Was mogłyby zainspirować do działania…

Projekt Tęcza polega na tym, że w pierwszym tygodniu lipca na kilku blogach (które na pewno znacie i lubicie) pojawią się propozycje twórczych zabaw z dziećmi, które będą opierać się na kolorach tęczy. Przygotuję dla Was zabawy z kolorem zielonym. Planowo, wpis ten pojawi się na blogu 4 lipca. Jak dostanę cały wykaz, kto, kiedy i gdzie zamieści wpisy o pozostałych kolorach, to na pewno również Was o tym powiadomię. Szykuje się bardzo fajna zabawa, mam nadzieję, że w ten sposób wciągniemy Was do tych twórczych szaleństw :)

Więcej o tym projekcie możecie przeczytać tu KLIK. Dowiecie się tam również co zrobić, żeby do nas dołączyć :)

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

12 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>