O nas/Kontakt

KONTAKT

 

Witaj na jednym z najpopularniejszych blogów parentingowych, który skupia się na pokazywaniu ciekawych książek dla dzieci, zabawek i gier. Nie znajdziesz tu sztampowych produktów. Od lat przyzwyczajam swoich czytelników do tego, że znajdą tutaj starannie wyselekcjonowane produkty dla dzieci, którym warto przyjrzeć się bliżej.

 

email-open-sketched-envelope

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz na czymzajacmalucha@gmail.com

 

Zapoznaj się z polityką prywatności —-> KLIK.

 

O nas

 

Autorka bloga – Mamiczka. Jestem mamą od września 2011 r. Do Matki Polki mi daleko, ale mojego Malucha kocham nieziemsko. Chcę, żeby miał szczęśliwe dzieciństwo i z uśmiechem na ustach odkrywał świat. Uwielbiam zakupy przez internet. Mogłabym zamieszkać w sklepie z zabawkami lub w księgarni. Od września 2020 r. uczę Malucha w domu, w ramach edukacji domowej. Aby poznać mnie lepiej przeczytaj ten wpis —->  KLIK.

 

 

 

 

Maluch – we wrześniu 2020 r. skończył 9 lat. Jest bardzo wesołym, energicznym i ciekawym świata dzieckiem. Uwielbia zwierzęta, konsolę do gier, klocki, zabawy plastyczne i wspólne czytanie. Ma duże poczucie humoru i gotową odpowiedź na każde pytanie. Fascynują go różne doświadczenia chemiczne. Zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik. Jest wielkim fanem Minecrafta. Aktualnie nie chodzi do szkoły. Uczy się w domu, w ramach edukacji domowej.

 

 

Od czasu do czasu wpisy na bloga przygotowuje również tata Malucha. Największą popularnością cieszy się wpis —->  PORÓWNANIE MAS PLASTYCZNYCH DLA DZIECI.

 

 

 

O BLOGU

 

Blog Czym zająć Malucha to pierwszy taki blog parentingowy o zabawkach, zabawach i książkach dla dzieci. Został założony w październiku 2012 r.

 

Skierowany jest do rodziców/opiekunów małych dzieci i tych w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym oraz do osób, które szukają pomysłów na prezenty dla dzieci.

 

Znajdziesz tu przeglądy nowości w świecie zabawek i książek dla dzieci, recenzje oraz pomysły na zabawy z dzieckiem w domu i w podróży. Dowiesz się również, jak przez zabawę można edukować małe dziecko i wspierać jego rozwój. Przeczytasz także o tym, jak to właściwie jest z tą edukacją domową i czy jest się czego obawiać.

 

Przeglądy zabawek dla dzieci cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem czytelników. Do takich zestawień wybieram zabawki ciekawe i pomysłowe, często zupełnie nieznane i zaskakujące. Nie musisz tracić kilku godzin na przeszukiwanie internetu. Ja robię to za Ciebie, pokazując w przeglądach wyselekcjonowane produkty. Na bieżąco monitoruję zarówno rynek zabawek, jak i książek dla dzieci. Dzięki temu znajdziesz tutaj również zestawienia nowości i zapowiedzi wydawniczych dla dzieci.

 

Blog został wyróżniony przez jury Złotych Stron Wprost za autorską treść na bazie własnych doświadczeń.

wyróżnienie wprost

 

 

WYPOWIEDZI EKSPERCKIE

 

Tu możesz się zapoznać z moimi wypowiedziami dla serwisu Allegro:

  • Co zabrać ze sobą na dłuższy wyjazd z dzieckiem —> KLIK,
  • Malować każdy może —-> KLIK
  • Praktyczny przewodnik, jak kupować ubrania online —–> KLIK.

 

ZNAJDZIESZ MNIE RÓWNIEŻ TU:

 

facebook

Fanpage bloga ma obecnie ponad 13 tys. obserwujących.

youtube-draw-logo

Na kanale youtube znajdziesz nagrania z naszych zabaw. Rzadko coś tam dodaję, ale mam w planach rozruszanie tego kanału.

instagram-draw-logo

Na Instagramie jest ponad 10,3 tys. obserwujących.

twitter-draw-logo

Na twitterze moje wpisy obserwuje ponad 760 osób.

rss

Możesz śledzić wpisy również przez RSS

Dołącz do obserwatorów na Bloglovin

 

Informacja – niektóre linki na blogu mogą być linkami afiliacyjnymi. Jeśli czytasz mnie od dawna, od razu będziesz wiedzieć które.

 

mamiczka_logo