447. Kalendarz charytatywny.

Dziś wpis krótki i nietypowy.

O małej Lilce pewnie większość z Was słyszała, bo jej sprawa jest dość mocno nagłośniona w internecie. Urodziła się 22.12.2013 r. Niestety w wyniku komplikacji przy porodzie Lilka uległa silnemu niedotlenieniu :( Szans na wyzdrowienie praktycznie nie ma żadnych. Lilka żyje tylko dzięki respiratorowi.

lilka

Sprawa jest mi bliska, bo jak wiecie Maluch miał po porodzie spore problemy, ja zresztą też. Wszystko dobrze się skończyło i dzięki intensywnej rehabilitacji i szczęściu dzisiaj rozwija się prawidłowo. Oboje mogliśmy tego wszystko uniknąć, gdyby lekarz przyłożył się do tego, co robi. Czasu już nie cofnę, ale całym sercem jestem za tego typu akcjami, jak ta poniżej.

Jakiś czas temu powstała Fundacja – Centrum Monitoringu Lecznictwa Okołoporodowego. O jej szczegółach można przeczytać tu —-> KLIK. Jej celem jest m.in. udzielanie wsparcia (prawnego, finansowego, merytorycznego) osobom korzystającym ze świadczeń okołoporodowych na terenie Polski.
Jeśli ktoś z Was chciałby okazać fundacji wsparcie, może kupić kalendarz ścienny na 2015 r. (koszt kalendarza to 29 zł). Szczegóły akcji —-> KALENDARZ CHARYTATYWNY. W ten sposób możecie pomóc podopiecznym fundacji.

kalendarz

Lilka ma dzisiaj pierwsze urodziny. Zapraszam Was również na fanpage Lilki —-> Lilka. Tam możecie przeczytać całą historię i być na bieżąco z tym, co obecnie dzieje się w życiu tej małej dziewczynki. Może wśród Waszych znajomych znajdzie się ktoś, kto będzie mógł pomóc?

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Żona taty Malucha, swojego totalnego przeciwieństwa. Bądź z nami na bieżąco i zaglądaj na nasz Instagram.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>