67. Machina ruszyła! Konkurs Blog Roku.

Dziś wpis nieco inny, niż zwykle.

Jakiś czas temu, w jednej z zabaw blogowych wspominałam, że od kilku lat pomagam w poszukiwaniach osób zaginionych, wraz z innymi wolontariuszami z portalu www.szukamywas.pl.

Jesteśmy grupą prywatnych osób, które bezinteresownie i nieodpłatnie, w ramach swoich możliwości wspierają poszukiwania osób zaginionych. Na naszym koncie jest już kilkanaście sukcesów, o których możecie poczytać m.in. tu KLIK, a to oznacza, że to co robimy ma sens i warto robić to dalej!

W ramach tej pomocy, prowadzony jest m.in. BLOG, którego celem jest dotarcie do jak największej ilości osób poprzez rozpowszechnianie wizerunku osób zaginionych, których rodziny zwróciły się do nas po pomoc. Można tam przeczytać nie tylko okoliczności zaginięcia tych osób, ale również pobrać i wydrukować plakaty, aby czynnie włączyć się w poszukiwania. Form pomocy jest wiele. Można m.in. udostępniać tworzone tam wpisy na fb lub innych portalach społecznościowych. Im więcej osób dowie się, że ktoś zaginął, tym większe szanse, że ktoś rozpozna taką osobę w swoim otoczeniu i pomoże jej wrócić do domu.

Blog http://szukamy-was.blogspot.com/ bierze udział w konkursie Blog Roku 2012 w kategorii “Polityka i społeczeństwo”. Został zgłoszony po to, aby dzięki temu konkursowi dowiedziało się o nim jak najwięcej osób, a co za tym idzie, aby zwiększyć szanse na odnalezienie kolejnych zaginionych. Z każdym kolejnym etapem konkursu szansa na dotarcie do większej ilości osób wzrasta.

W związku z powyższym mam do Was prośbę.

Jeśli ktoś z Was popiera naszą inicjatywę i chciałby pomóc nam przejść do kolejnego etapu, może to zrobić wysyłając sms o treści K00034 pod numer 7122 (0 oznaczają cyfry zero, w treści smsa nie można wpisywać spacji). Całkowity koszt takiego smsa to 1,23 zł brutto (z VAT). Z danego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms. Pieniądze zgromadzone z tych smsów zostaną przekazane przez organizatorów na cele charytatywne, czyli integracyjno-rehabilitacyjne obozy dla dzieci z ubogich rodzin i dzieci niepełnosprawnych. Głosować można do dnia 31.01.2013 r.

Oczywiście zachęcam Was również do dołączenia do obserwatorów naszego bloga i powiadomienia o tym swoich znajomych:)

W imieniu całego zespołu szukamywas bardzo dziękuję za każdego wysłanego smsa. I życzę powodzenia wszystkim blogerkom i blogerom, którzy również biorą udział w tym konkursie.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

29 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>