88. Cyferki Jacka Cygana – książka całokartonowa.

Dyskoteka Pana Jacka to było coś, za czym kiedyś szalałam. To były hity! Dlatego, kiedy zobaczyłam książkę Jacka Cygana “Cyferki“, to od razu musiałam ją mieć. Ilustracje stworzyła Ola Woldańska-Płocińska, Wydawnictwo Czerwony Konik.

Książka ma sztywne strony i zaokrąglone rogi. W fajny i zabawny sposób opisuje wszystkie cyfry. Mój Maluch ją uwielbia. Podobają mu się również ilustracje, pomimo tego, że są raczej stonowane.

Najbardziej lubi cyfrę 7 i 8. Śmieje się, jak czytam, że “siódemka stała sztywno niczym szyja bociana, co w bardzo elegancką muszeczkę jest ubrana, a za nią stała ósemka, przytulała się czule, ot, milutki bałwanek poskładany z dwóch kulek”. Ja z kolei najbardziej lubię pana listonosza.

O innych książkach z tego wydawnictwa jeszcze będę pisała, bo mają także inne ciekawe książki. Tę kupiłam w Empiku. Można ją kupić również m.in tu ——> CYFERKI.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama od września 2011 r. Wraz z Maluchem sprawdza i ocenia zabawki i książki dla dzieci. Chcesz być na bieżąco z nowymi wpisami na blogu? Zapisz się na newsletter lub zaglądaj do nas na facebooka i instagram.

39 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>