88. Cyferki Jacka Cygana – książka całokartonowa.

Dyskoteka Pana Jacka to było coś, za czym kiedyś szalałam. To były hity! Dlatego, kiedy zobaczyłam książkę Jacka Cygana “Cyferki“, to od razu musiałam ją mieć. Ilustracje stworzyła Ola Woldańska-Płocińska, Wydawnictwo Czerwony Konik.

Książka ma sztywne strony i zaokrąglone rogi. W fajny i zabawny sposób opisuje wszystkie cyfry. Mój Maluch ją uwielbia. Podobają mu się również ilustracje, pomimo tego, że są raczej stonowane.

Najbardziej lubi cyfrę 7 i 8. Śmieje się, jak czytam, że “siódemka stała sztywno niczym szyja bociana, co w bardzo elegancką muszeczkę jest ubrana, a za nią stała ósemka, przytulała się czule, ot, milutki bałwanek poskładany z dwóch kulek”. Ja z kolei najbardziej lubię pana listonosza.

O innych książkach z tego wydawnictwa jeszcze będę pisała, bo mają także inne ciekawe książki. Tę kupiłam w Empiku. Można ją kupić również m.in tu ——> CYFERKI.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

39 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>