74. Muminki – książka z okienkami.

Obecnie jedną z ulubionych zabaw mojego Malucha (bezzabawkowych) jest zabawa w chowanego. Swoich kryjówek ma kilka, najbardziej lubi się chować za swój leżak. Muszę przyznać, że szybko zakumał, o co chodzi w tej zabawie, bo siedzi cicho i czeka, aż go znajdę. Zwykle nie zajmuje mi to zbyt wiele czasu :D

Ale nie tylko my bawimy się w chowanego. “Muminki. Otwórz okienko. Zabawa w chowanego” to śmieszna książka Wydawnictwa Wilga.

Książka ma twardą okładkę. Kartki w środku są dość sztywne, bardzo zbliżone do tych z książek o Mysi —>  KLIK.

Mała Mi schowała się Muminkowi, a ten próbuje ją znaleźć. Po kolei zagląda w różne kryjówki, znajdując w nich m.in. Włóczykija, panią Filifionkę i Ryjka.

Mój Maluch uwielbia książki z okienkami. Te jednak nie są tak twarde, więc mali niszczyciele raczej długo się nimi nie nacieszą. U nas na razie książka dobrze się trzyma, jedynie skrytka pod parasolem trochę ucierpiała. Ale książka jest ciągle w użyciu, więc to nic dziwnego.

Mamy jeszcze inne książki z Muminkami, będę je pokazywać na blogu. Ilustracje są bardzo kolorowe, a tekst na tyle krótki, że spokojnie wytrwają przy tym nawet najmłodsze maluszki.

Książkę kupiłam w Empiku. Można ją kupić również m.in. tu KLIK.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

40 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>