72. W dżungli – książka z dziurą.

Ostatnio bardzo spodobała Wam się książka, w którą można wkładać palce —-> KLIK, dlatego dziś pokażę książkę, do której można przykładać głowę :)

W dżungli” Bénédicte Guettier to świetna książka wydana przez Wydawnictwo EneDueRabe.

Książka ma sztywne strony i zaokrąglone rogi. Jest dość duża, jej wymiary to około 25 cm x 29 cm. Zainteresuje zarówno najmłodsze maluszki, jak i trochę starsze dzieci.

Jest to książka, dzięki której robimy z Maluchem małe przedstawienia. On zasiada na widowni, a ja bądź mąż przykładamy głowę do dziury, która jest na środku każdej ze stron i udajemy pokazane na obrazku zwierzę. Możemy być m.in. słoniem, który trąbi, krokodylem, który kłamie zębami lub wężem, który syczy. Do wyboru jest 6 zwierząt. Książka po bokach ma wygodne uchwyty do trzymania.

Jak Maluch podrośnie to zamienimy się rolami i to my będziemy siedzieć na widowni, a on będzie nam robić występ :)

Książka nie ma zbyt wiele tekstu, ale w niczym to nie przeszkadza, ponieważ podobnie jak w książce z paluchem, tak tu również sami możemy tworzyć opowiadania.

Kupiłam ją w Smyku. Można ją kupić taniej m.in. tu KLIK.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

31 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>