86. W gospodarstwie – książeczka z okienkami.

Jakiś czas temu niania sprawiła Maluchowi prezent. Jak się okazało, od razu przypadł mu do gustu.

W gospodarstwie” to świetna książka z 40 okienkami do odkrycia, Wydawnictwa Book House.

Książka jest duża (około 27 cm x 27 cm) i ma sztywne strony z zaokrąglonymi rogami. Na każdej ze stron jest masa szczegółów i różnych słów. Okienka z ukrytymi elementami (np. zwierzętami) dodatkowo urozmaicają nam czytanie.

Ilustracje są bardzo kolorowe i wyraźne. Każde zwierzę, budynek, czy przedmiot są podpisane. To z pewnością zainteresuje również starsze dzieci. Dzięki tym wszystkim szczegółom dowiadujemy się, co można znaleźć na polu, na podwórzu, w mleczarni, w stajni, w okresie żniw i w sklepie w gospodarstwie.

To jedna z tych książek, po którą bardzo chętnie sięgają odwiedzające nas dzieci. Jest fajnie wydana, więc świetnie nadaje się na prezent. Spodoba się wszystkim miłośnikom zwierząt, bo jest ich tu naprawdę wiele.

Z tego co wiem, książkę można kupić np. w Empiku.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

51 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>