Dość dawno nie było żadnej recenzji książki, dlatego dziś to nadrabiam. Pokażę Wam ciekawą i pomysłową książkę, którą jakiś czas temu niespodziewanie otrzymaliśmy od Wydawnictwa Babaryba. Przesyłka ta bardzo mnie ucieszyła, bo książka była na mojej liście do kupienia już od momentu, jak widziałam ją w zapowiedziach tego wydawnictwa :) Pewnie większość z Was już
Czytaj więcej »
O autorce: Mamiczka
Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.




