550. Co kupić dziecku pod choinkę?

Ten wpis miał się pojawić wcześniej, ale chociaż bardzo się starałam, nie dałam rady przygotować go szybciej. Moje leczenie wciąż trwa i niestety nie znoszę go najlepiej. Nie mam siły, zaczynają się pojawiać różne skutki uboczne przyjmowania tak dużej ilości leków, więc są dni, że z ledwością jestem w stanie otworzyć oczy ;)

U nas w tym roku będą królować pod choinką Pet Shopy, bo Maluch koniecznie chciał jakieś zestawy z nimi związane. Zobaczymy, czy się sprawdzą. A poniżej mam dla Was kilka propozycji ciekawych zabawek. Może ktoś z Was, tak jak ja, robi w tym roku prezenty dla dzieci na ostatnią chwilę.

1. Sorter z kluczykami Legler —–> KLIK. Bardzo mi się podoba. Jest wykonany z drewna. No i ma klucze, a dzieci to uwielbiają.

sorter z kluczykami

2. Piłka Wiggly Giggly —–> KLIK. Przeznaczona dla najmłodszych. Wydaje śmieszne dźwięki, gdy się porusza. Jestem ciekawa, czy jest lekka i bezpieczna.

piłka wiggly giggly

3. Uzupełnij plecak osiołka Hape —–> KLIK. Bardzo pomysłowa zabawka wykonana z drewna.

plecak osiołka

4. Bingo i puzzle Albert Albertson. Coś dla fanów Alberta! Tata Malucha kazał kupić :)

gra z albertem

5. Gra zręcznościowa Connecto —> KLIK. Myślę, że może być przy tym dużo śmiechu.

rodzinna gra zręcznościowa

6. Puzzle optyczne Djeco —> KLIK. Pomysłowe urozmaicenie dla klasycznych puzzli.

puzzle djeco

7. Miś z ubrankami —> KLIK. Lubię tego typu zabawki, bo są świetnym ćwiczeniem dla małych paluszków. Miś ma różne ubranka, które można dopasować w zależności od okazji. Ma prawie 18 cm, co jest jego plusem.

miś do ubierania

8. Kurczakowe memo —> KLIK. Spodobało mi się wykonanie tej gry.

memo dla najmłodszych

9. Duże puzzle 3D z mapą świata i zwierzętami —> KLIK. Zastanawiam się, czy nie kupić ich Maluchowi.

puzzle dla dzieci świat

10. Zestaw do lepienia plasteliną z dinozaurami —> KLIK. To coś dla nas! Zabawy ciastoliną/plasteliną należą do ulubionych aktywności plastycznych Malucha.

dinozaury z plasteliny

A co Wasze dzieci napisały w listach do Mikołaja?

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Żona taty Malucha, swojego totalnego przeciwieństwa. Mieszkają z nami: chiński grzywacz, gekon lamparci i dwa myszoskoczki. Bądź z nami na bieżąco i zaglądaj na nasz Instagram.

15 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>