4. Piankowe puzzle do kąpieli Alex Toys.

Kiedy z całym majdanem zabawek kąpielowych przenieśliśmy się z małej wanienki do dużej wanny, zaczęłam szukać czegoś, co ją trochę kolorystycznie ożywi. Szperałam, nosem kręciłam, aż w końcu znalazłam coś, co jest u nas w użyciu codziennie.

Piankowe puzzle do kąpieli firmy Alex Toys zachwyciły mnie przede wszystkim żywą kolorystyką. Jest to firma amerykańska, wielokrotnie nagradzana, która specjalizuje się w produkcji zabawek kreatywnych. Wzorów do wyboru jest wiele (m.in. farma, cyferki, kwiatki, brudne naczynia).

My mamy zwierzątka morskie. Kąpią się z Maluchem m.in. rozgwiazdy, rybki, konik morski i żółw. Po kąpieli zwierzątka mogą mieszkać w dołączonej siatce z przyssawkami. Nasze mieszkają na kafelkach. Wystarczy zmoczyć je wodą i bez problemu trzymają się na płytkach cały dzień. Odklejenie ich nie stanowi żadnego problemu, Maluch sam je ściąga i wrzuca sobie do wanny.

Są leciutkie, solidnie wykonane i świetne do ciumkania. Mój Maluch jest dzieckiem, które sporadycznie wkłada coś do buzi, ale piankowe zwierzaki skutecznie zastępują mu gryzak. Najczęściej w buzi ląduje konik morski.  Pomimo wielokrotnego ciumkania i gryzienia, pianki się nie niszczą. Są naprawdę wytrzymałe. No i te kolory. Mogłabym ciągle na nie patrzeć.

Puzzle kupiłam na allegro. Można je kupić również tu —> PUZZLE KĄPIELOWE (to tylko jeden z przykładowych zestawów, bo są różne wzory do wyboru). Na poniższych zdjęciach tylko część zestawu, bo były robione z Maluchem przy kostkach, wyrywającym po kolei żółwia, fale i pozostałe pianki.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

11 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>