261. Co dalej z blogiem?

261. Co dalej z blogiem?

Lut 12

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy wzięli udział w ankiecie :) Wasze odpowiedzi wiele mi pomogły. Muszę przyznać, że niektóre były dla mnie zaskoczeniem.

podsumowanie

Poprosiłam Was o udział w ankiecie, ponieważ chcę, żeby blog dalej się rozwijał i spełniał Wasze oczekiwania. Na pytania odpowiedziało 45 osób. Wiem, że mało kto lubi ankiety, dlatego cieszę się, że aż tylu czytelników chciało mi pomóc :)

Nie będę omawiać wszystkich pytań, żeby Was nie zanudzić tym wpisem. Skupię się na tych, które są moim zdaniem najważniejsze.

Okazało się, że najchętniej czytacie na blogu o książkach dla dzieci (prawie 42% głosów), potem o zabawach (30% głosów), a na końcu o zabawkach (niecałe 28% głosów). Mam w takim razie dla Was dobrą wiadomość, bo w najbliższym czasie będzie bardzo dużo nowych recenzji, ponieważ ostatnio wpadłam w szał kupowania i dotarło do nas ponad 30 książek. Ponadto czeka cała masa innych, których nie zdążyłam Wam jeszcze pokazać ;)

Teraz kilka słów o wyglądzie bloga. Większości z Was obecny szablon się podoba, ale pojawiło się kilka wpisów, które mnie zaskoczyły. Okazało się, że niektórym z Was na stronie głównej wyświetla się jakaś sukienka, która na moim komputerze nie jest widoczna. Zdziwiło mnie to na tyle, że sprawdziłam to jeszcze na dwóch innych i faktycznie, na jednym też tę sukienkę widziałam. Nie wiem od czego to zależy, ale nie wiedziałam, że coś takiego jest i nie mam pojęcia, jak to usunąć ;) Część z Was napisała również, że kolory są zbyt pstrokate i rozpraszające. Wiem, że każdy z nas ma inny gust i nie da się dogodzić każdemu. Muszę się jednak Wam pochwalić, że mój mąż postanowił zrobić mi wspaniały prezent walentynkowy i… w marcu zobaczycie nową odsłonę bloga. Tym razem szablon zostanie stworzony specjalnie dla mnie, przez grafika :) Już nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że będzie się Wam podobać. Zdradzę Wam już teraz, że będzie go tworzyć ta sama osoba, która przygotowywała szablon na blogu Klocek i Kredka. W obecnym szablonie bardzo przeszkadza mi czcionka, która jest nieczytelna, a sama nie potrafię zmieniać takich rzeczy. Stąd pojawił się pomysł na to, żeby w końcu mieć porządny i ładny szablon.

Kolejnym zaskoczeniem okazały się dla mnie Wasze odpowiedzi na pytanie, o czym chcielibyście tu również poczytać: relacje z wizyt z Maluchem w różnych ciekawych miejscach (17% głosów), wpisy o nowościach wydawniczych dla dzieci (ponad 15% głosów), wpisy z różnymi  śmiesznymi dialogami z Maluchem (prawie 15% głosów), videorecenzje zabawek (13% głosów), wpisy o nowościach na rynku zabawek (ponad 11% głosów), wpisy gościnne z innych dziedzin (prawie 11% głosów), wpisy dotyczące naszego życia codziennego (prawie 10% głosów), a 7% osób zaznaczyło, że nie chce żadnych zmian. Nie chcę poszerzać tematyki bloga, ale Wasze odpowiedzi dały mi do myślenia. Na pewno będą pojawiać się wpisy o nowościach wydawniczych dla dzieci i na rynku zabawek oraz videorecenzje. Czasem na fanpagu bloga możecie poczytać co się u nas dzieje, co Maluch powiedział, a ostatnio zaprezentowałam tam nawet pierwszy wierszyk, który ułożył. Chętnych serdecznie zapraszam FANPAGE BLOGA.

Zdecydowana większość z Was zaznaczyła, że o nowych wpisach dowiaduje się z facebooka. Od jakiegoś czasu są jednak problemy z zasięgiem postów na fanpagu, dlatego zachęcam Was do skorzystania z opcji newslettera i wtedy będziecie dostawać ode mnie powiadomienie o każdym nowym wpisie na blogu na swojego maila (możecie to zrobić w panelu bocznym bloga, po prawej stronie, tuż nad kategoriami wpisów).

Bardzo Wam również dziękuję za wszystkie wypowiedzi w tzw. pytaniach otwartych, za wszystkie miłe słowa i rady. Obiecuję, że wezmę pod uwagę wszystko, o czym pisaliście.

Na koniec chciałam Was jeszcze poinformować, że w dalszym ciągu nie będę publikować zdjęć Malucha (chodzi mi o jego twarz). A jeśli chcecie wiedzieć dlaczego tego nie robię, to zapraszam Was na jutrzejszy wpis. Będziecie mogli przeczytać o tym, jak z pozoru zwykły urlop okazał się dla nas koszmarem i co mają do tego zdjęcia.

A mój Maluch ma na imię Aleksander, ale mówimy do niego Olek. Kilka osób było ciekawych, więc stwierdziłam, że to mogę Wam ujawnić ;)

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama od września 2011 r. Wraz z Maluchem sprawdza i ocenia zabawki i książki dla dzieci. Uwielbia zakupy przez internet, gdzie wyszukuje całą masę ciekawych produktów.

22 komentarzy

 1. Katarzyna Sarnowska

  Fajne podsumowanie :) I mnie się wyświetla wielka czerwona sukienka i buciki :) Czekam na nowości :)

 2. sarkastyczna matka

  No w końcu zdradziłaś! A ja Ci w sekrecie ;) zdradzę że mój O. to imiennik Twojego Malucha :) Haha! A jak dla mnie, nic nie musisz zmieniać, bo blog jest super.

 3. Antoniana

  Olek dobrze już nam znany! piękne imię!! ; ). Ja tam żadnej sukienki nie widzę ; o

 4. Ruby Soho

  sukienka? u nas nie widać, a ładna chociaż? :) Powodzenia w dokonywaniu zmian!

  • Taka różowa, z jakimiś butami :D Naprawdę nie wiem, skąd się wzięła i dlaczego u mnie też jej nie widać :))

 5. Yllla

  sukienka? ja nic takiego nie widzę, ale z ciekawości sprawdzę później na innej przeglądarce :)

 6. Katarzyna Sarnowska

  Dla zainteresowanych – owa sukieneczka :) W Google Chrome :)

  • U mnie na Chrome też jej nie widać :D Ta sukienka to faktycznie tu pasuje, jak wół do karety :D

   • Katarzyna Sarnowska

    Wiesz, a może to jest jakiś palec z góry – taka przepowiednia….że to może panna maluszka nadchodzi ;)

 7. Kiti

  Z chęcią poczytam o kolejnych książeczkach. Wciąż mam w planach zakupowych tą o myszkach, co strony są wykonane z materiału;)

 8. Paulina Kwiatkowska

  To Twój blog i na pewno wiesz, jak zrobić, żeby było dobrze. A szablonu jestem bardzo ciekawa!

 9. Maniamamowania

  A mnie się podoba tak jak jest, bo jest super :) Lubię Twojego bloga i zaglądam regularnie.

 10. eva

  Już tyle razy chciałam wpisać komentarz i nic, zobaczymy czy teraz będzie..?

  • eva

   No proszę, mogę więc znowu u ciebie bywać, super:)

   • Hmm, nie wiem dlaczego wcześniej były problemy? Czasem jakieś komentarze Disqus zatrzymuje jako spam, ale potem je odblokowuję.

 11. izka

  super :P a ja sie zastanawiałam po co ta sukienka ??hihihi czekam z niecierpliwością na książeczkowa recenzje a możne u ciebie znajde moja wymarzona z mala iloscia tekstu na stronie a wieloma obrazkami i mega gruba ale sie rozmarzyłam:P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.