70. Ostatni dzwonek.

70. Ostatni dzwonek.

Sty 31
Nawiązując do mojego wpisu sprzed kilku dni, chciałabym jeszcze raz zachęcić wszystkie osoby, które popierają inicjatywę poszukiwania osób zaginionych do oddania na nas głosu w konkursie na Blog Roku 2012.

Zostało już bardzo mało czasu, ponieważ głosowanie kończy się dziś o godzinie 12.00. Obecnie blog znajduje się na 9 miejscu, wczoraj był na 8, przedwczoraj na 7, więc niestety każdego dnia idziemy w dół. Do kolejnego etapu przechodzą miejsca od 1 do 10.

Jeśli ktoś z Was chciałby nam pomóc pozostać w tej dziesiątce, może to zrobić wysyłając sms o treści K00034 na numer 7122 (koszt takiego smsa to 1,23 zł, w treści są zera a nie litery o, nie wpisuje się spacji).

Wiem, że wielu z Was już oddało głosy na różne blogi w innych kategoriach, ale może znajdzie się jeszcze ktoś, kogo ten blog zainteresuje :) Liczy się każdy głos!

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama od września 2011 r. Wraz z Maluchem sprawdza i ocenia zabawki i książki dla dzieci. Uwielbia zakupy przez internet, gdzie wyszukuje całą masę ciekawych produktów.

18 komentarzy

 1. Ruby Soho

  czy to dzisiaj do 12, tzn. 31.01?

 2. Ruby Soho

  a tak w ogóle to bardzo szczytna i szlachetna inicjatywa. Wielki szacun :)

  • Mamiczka

   Najważniejsze, że skuteczna, bo kilkanaście osób już udało nam się odnaleźć :)

 3. zagłosowane kochana! powodzenia

 4. MaMMa..

  trzymam kciuki !! :D

 5. Ania

  co prawda oddałam już parę głosów w tej zabawie, ale na ciebie też oddam, bo rzeczywiście twój blog zasługuje na tą 10. powodzenia

 6. Zdążyłam i zagłosoałam
  Poodzenia

 7. Mamade

  Zagłosuję dziś jeszcze z telefonu męża:) Może jeszcze kogoś uda mi się namówić.

 8. Aleex

  Sms poszedł :) Pozdrawiam, Aleex.

 9. no niewiele brakowało ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.