126. Spotkanie blogerek w Toruniu – cz. 1.

Kilka godzin temu wróciłam z fajnej “imprezy” :) Jakiś czas temu, Kruszynka zaproponowała mi wypad na kawę. Propozycja była na tyle kusząca, że zaprosiłyśmy na to spotkanie jeszcze kilka innych dziewczyn. Dzięki temu, spędziłam bardzo udane popołudnie z dziewczynami z blogów:

070-001

Na zdjęciu od lewej: Li_lia, Mamiczka, Yllla, Ilapop, Antoni.ana, Kiti, Kruszynka i Mama Ka (zdjęcie pochodzi z bloga Kruszynki).

Dołączyła do nas również p. Ola wraz z mężem.

O szczegółach spotkania jeszcze będę pisać. Na razie wspomnę tylko, że wszystkie dziewczyny okazały się bardzo sympatyczne (pan rodzynek również :D). Było wesoło, a Li_lia dbała o to, żeby “impreza” nie przestawała się kręcić. Rolę głównego konferansjera pełniła Kruszynka :))

Na spotkaniu każda z nas otrzymała upominki, o których więcej napiszę w kolejnym poście. Stół z nimi wyglądał tak:

023

Już planujemy kolejne spotkanie :)
mamiczka_logo

 

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

34 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>