161. 2. spotkanie blogerek w Toruniu – cz.1.

Wczoraj spędziłam fajne popołudnie, w bardzo miłym towarzystwie. Po raz drugi spotkałam się z fantastycznymi dziewczynami z blogów:

SAM_0688(na zdjęciu od lewej dziewczyny z blogów Co w głowie piszczy, Book and Cooking, Recenzje Kiti, Kreatywnym Okiem, ja i Świat według Lilii)

Niestety tym razem zabrało na spotkaniu Antoniany z bloga Miłość w wersji demo (szybko wracaj do zdrowia! :*).

Spotkałyśmy się o godzinie 12.00 w klimatycznym miejscu. Restauracja/Kawiarnia/Winiarnia Sowa przy Rynku Staromiejskim 4 w Toruniu okazała się idealnym miejscem na tego typu spotkania.

DSCF9766Spędziłyśmy wspólnie kilka godzin pośród beczek z winem, jedząc pyszne dania i desery. Kruszynka przygotowała dla nas ekstra muffiny, które znikały w mgnieniu oka.

SAM_0677Czas pędził, jak szalony. Było gwarno i bardzo wesoło. I wcale nie rozmawiałyśmy tylko o blogach. Była dyskusja o koniach (okazuje się, że można je hodować w ogródku), o krowach (to wcale nie jest takie oczywiste, że mleko pochodzi od krowy ;)), o królikach, weganach, pogryzionych przez ryby stopach, gotowaniu, książkach i ich ekranizacjach, szalonych przejażdżkach autobusem, kurierach itd. Była przy tym naprawdę kupa śmiechu.

DSC_0015
SAM_0661
SAM_2596
SAM_2600
SAM_0690Wzbudzałyśmy przy tym spore zainteresowanie niektórych osób, zwłaszcza wtedy, kiedy robiłyśmy sobie zdjęcia samowyzwalaczem ;) Okazało się, że świetnym statywem może być filiżanka i świecznik.

SAM_0687
SAM_0685Wraz z Ewą chciałyśmy dosiąść beczek. Ale nie zdradzę, czy nam się to udało ;) A już wkrótce druga część relacji ze spotkania, w której napiszę, jakie otrzymałam upominki.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

20 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>