115. No to konkurs!

Niedawno wspominałam Wam, że kupując książki dla mojego Malucha, kupiłam również coś dla Was. Dzień Dziecka coraz bliżej, dlatego warto zawalczyć ;)

Do wygrania jest zestaw 3 rewelacyjnych książek dla dzieci, ze świetnymi ilustracjami.

W skład zestawu wchodzą: 

1. “Czy można dotknąć tęczy?” Przemek Wechterowicz, Agata Dudek, Wydawnictwo Endo. Książka ma sztywne strony.
2. “Gadu gadu, Kwa kwa!, czyli zwierzęce rozmówki” Nicola Davies, Wydawnictwo Dwie Siostry. Książka ma twardą okładkę.
3. “Lamelia Szczęśliwa i porwanie krewetki” Joanna Krzyżanek, Zenon Wiewiurka Wydawnictwo Święty Wojciech. Książka ma twardą okładkę.

Zadanie konkursowe polega na wskazaniu w komentarzu na blogu (pod tym postem) CO MAMICZKA POWINNA KUPIĆ SWOJEMU MALUCHOWI NA DZIEŃ DZIECKA. Propozycja musi zawierać link do danej rzeczy (może to być zabawka, książka, coś do ubrania itd., wybór należy do Was). Osoby, które nie posiadają bloga dodatkowo podają adres e-mail (chodzi o możliwość kontaktu w sprawie wygranej). Spośród wszystkich zgłoszeń wygrywa ta osoba, której wybór najbardziej przypadnie mi do gustu.

Oczywiście nie może to być nic, co pojawiło się już na moim blogu. Zgłoszenia nie mogą się również powtarzać, dlatego czytajcie propozycje innych. Zgłoszenia zdublowane i dotyczące czegoś, o czym robiłam wpis, nie będą brane pod uwagę. Jedna osoba może zgłosić tylko jedną propozycję.

Konkurs trwa od dzisiaj, tj. od 28.04.2013 r. do 07.05.2013 r. do godziny 23:59. Wyniki podam na blogu 08.05.2013 r. w godzinach wieczornych.

Regulamin Konkursu.

1.Organizatorem i sponsorem konkursu jest Mamiczka, prowadząca blog http://czymzajacmalucha.blogspot.com.
2. Konkurs trwa od 28.04.2013 r. do 07.05.2013 r. do godz. 23.59.
3. Nagrodą w konkursie jest zestaw książek pokazany wyżej.
4. Ogłoszenie wyników nastąpi 08.05.2013 r. na blogu Mamiczki (w wyniku przypadków losowych zastrzegam sobie prawo do przesunięcia tego terminu).
5. Wyboru zwycięzcy dokona Mamiczka.
6. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
7. Zastrzegam sobie prawo do usunięcia zgłoszenia, które narusza postanowienia Regulaminu lub powszechnie przyjęte normy obyczajowe.
8. Dane osobowe zwycięzcy konkursu będą wykorzystane wyłącznie w celu niezbędnym do przeprowadzenia konkursu zgodnie z Regulaminem.

ZAPRASZAM DO ZABAWY.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

50 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>