116. Stare hity w nowej wersji! Tridulki.

Kto nie zna hitów Fasolek? Chyba nie ma takiej osoby, która nie znałaby chociaż jednego. Bardzo chciałam mieć płytę z tymi starymi teledyskami, ale niestety nigdzie nie znalazłam. Ale długo nie cierpiałam, bo trafiłam na fasolkowe hiciory w nowej wersji.

“Tridulki” CD+DVD to zestaw wielu znanych piosenek, które śpiewają Fasolki i Krzysztof Marzec (Pan Tik-Tak). Jest to połączenie teledysków z karaoke. Większość z tych piosenek znam na pamięć, ale przy niektórych posiłkuję się wyświetlanym tekstem. Część z nich była emitowana na kanale MiniMini+.

Teledyski są mało wyszukane, ale Maluchowi się podobają. Tridulki to Tonio, Lulek i Dusia.

 

Na płycie DVD znajdują się następujące teledyski:

1. Pan Tik-Tak – chyba nie muszę nikomu opisywać tej piosenki.

2. Myj zęby – to ulubiona piosenka Malucha z tej płyty.

3. Lekcja rysunku – to z kolei jedna z moich ulubionych piosenek z tej płyty.

4. Mydło lubi zabawę – czy jest ktoś, kto nie zna tej piosenki? :)

5. Pani Kredka – bardzo fajna, spokojna piosenka.

6. Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki – wszyscy od razu tańczą.

7. Afryka dzika – szybko zapada w pamięć.

8. Mamo, tato – wolę wodę. To dodatkowa piosenka, którą pewnie znacie z reklam telewizyjnych. Zachęca dzieci do picia wody mineralnej.

Płyta CD zawiera dodatkowo piosenki: Kolega ślimak; Wujcio Wariatuńcio; Duchy Łakomczuchy; Pocałuj żabkę w łapkę i Zając Poziomka.

Płytę można kupić np. tu —->TRIDULKI.

tridulki

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

27 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>