81. Wyniki konkursu.

Zgłosiłyście tyle ciekawych i fajnych miejsc, że wybór był niesamowicie trudny. Dlatego oprócz nagrody głównej (kolekcji Kubusia Puchatka) postanowiłam przyznać dwa wyróżnienia.

Nie przedłużając ogłaszam, że zwycięzcą w moim konkursie zostaje Sylwia, która zaproponowała ŚWIETNĄ FARMĘ z całą masą atrakcji, do której na pewno się wybierzemy.

Sylwia otrzyma:

Z kolei pierwsze wyróżnienie otrzymuje Zwyczajna mama za zgłoszenie CIEKAWEGO PARKU i dostanie ode mnie książkę “Szaleńczaki” Jerzego Niemczuka, która została uznana za jedną ze stu najlepszych książek dla dzieci XX wieku w rankingu Wysokich Obcasów.

zdjęcie pochodzi z Księgarni Selkar
Drugie wyróżnienie otrzymuje Mamade za zgłoszenie CIEKAWEGO HOTELU i dostanie ode mnie książkę “Dzieci gotują. Książka kucharska dla dzieci” Agnieszki Górskiej.

zdjęcie pochodzi z Księgarni Selkar

Gratuluję zwycięzcom i dziękuję za wszystkie konkursowe zgłoszenia :)

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

28 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>