82. Muminki raz jeszcze i biblioteczka Malucha.

O kolorowych i ciekawych książkach z Muminkami wspominałam niedawno tu —> KLIK. Dzisiaj pokażę Wam kolejne, które cieszą się u mojego Malucha dużym zainteresowaniem. UWAGA! Książki nadają się dla małych niszczycieli :)

Muminki. Mała księga. Słowa” i “Muminki. Mała księga. Liczby” to rewelacyjne, proste książki dla najmłodszych, Wydawnictwa Wilga.

Książki mają sztywne strony i zaokrąglone rogi. Podobnie, jak pozostałe z serii, są bardzo kolorowe. Mają wyraźne i proste obrazki, dzięki czemu zainteresują nawet te najmłodsze maluszki.

Jak to zwykle u nas bywa, urozmaicamy sobie czytanie i jak na obrazku mamy np. kubek, to Maluch leci do kuchni i pokazuje, że tam też jest kubek. Podobnie jest z jabłkiem, książką i innymi obrazkami.

Z kolei książka o liczbach zachęca mojego Malucha do pierwszych prób liczenia. Pokazuje paluszkiem np. wszystkie muszelki, a ja je liczę na głos. Mam nadzieję, że z czasem to zaprocentuje, bo maglujemy te książki naprawdę często.

Można je kupić m.in. tu SŁOWA i LICZBY.

I na koniec kolejna blogowa zabawa. Tym razem polega ona na pokazaniu, co ma się w szafie. Do zabawy zaprosiła mnie Monika, (dziękuję). Zabawę wymyśliła Kathy. Trochę zmieniłam jej zasady, bo pokażę, co Maluch ma w szafie i nie będę nikogo wywoływać do tablicy :D Jeśli ktoś z Was ma ochotę na wzięcie udziału w tej zabawie, to czujcie się przeze mnie otagowani. Poniżej widok kawałka szafy, z częścią księgozbioru Malucha.

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

58 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>