152. Kim jestem? W dżungli – książka całokartonowa.

Wbrew pozorom to nie będzie wpis o mnie, tylko książkowy :) Książkę tę mamy od niedawna i bardzo żałuję, że nie wpadła mi w oko wcześniej. Teoretycznie Maluch jest już na nią trochę za duży, ale naprawdę bardzo ją lubi i przeglądamy ją wiele razy dziennie.

Kim jestem? W dżungliWydawnictwo Imbir.

SAM_0403

Chociaż ma niewiele tekstu, zajmuje Malucha na dłuższy czas. Zgadujemy w niej, jakie zwierzę skrywa się na kolejnej stronie (jest ich 5). Jako wskazówkę mamy pokazany fragment “ciała”. Dodatkowo każdy zwierzak ma ruchome oczy. Kiedy poruszamy książką, oczy ruszają się w różne strony.

Książka ma grube, sztywne strony i zaokrąglone rogi. Zaznaczono na niej, że jest przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia (z uwagi na małe elementy, związane z ruchomymi oczami), ale moim zdaniem jest to świetna książka dla dzieci od 1 roku życia.

Obecnie bardzo ciężko znaleźć tę książkę. Ale bardzo podobną tego samego wydawnictwa możecie kupić np. tu —>KIM JESTEM.

SAM_0404
SAM_0405
SAM_0406
SAM_0407

SAM_0409
SAM_0410
SAM_0411
SAM_0414
SAM_0412

mamiczka_logo

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

19 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>