831. Miś Tuliś bawi się w chowanego.

Kto jeszcze nie zna Misia Tulisia z serii Amberek? To już 7 część jego przygód, którą objęłam patronatem medialnym. Tradycyjnie mam dla Was kilka egzemplarzy, ale konkurs zrobimy przy następnym wpisie recenzyjnym, bo niedługo ukaże się kolejna książka Amberka. Wtedy będziecie mogli zgarnąć zestawy obu książek.

 

Jednocześnie chciałam Was poinformować, że zakończyłam współpracę z Wydawnictwem Amber. Nie będę już obejmować kolejnych tytułów Amberka patronatem medialnym, poza tymi, do których już się zobowiązałam. Mam nadzieję, że przez te lata dobrze zapoznaliście się z książkami z tej serii i podobały Wam się tak samo, jak nam.

 

Miś Tuliś bawi się w chowanego

 

 

Miś Tuliś tym razem bawi się ze swoimi przyjaciółmi w chowanego. Jak się pewnie domyślacie, biorąc pod uwagę jego gabaryty, nie jest to wcale takie łatwe. Szybko jednak znalazło się satysfakcjonujące dla wszystkich rozwiązanie i zabawa mogła toczyć się dalej.

 

W trakcie zabawy jedna z owieczek na chwilę zaginęła. To dobry moment, aby poruszyć z dziećmi kwestię tego, żeby nie oddalać się od grupy i nawzajem zwracać na siebie uwagę. Można też porozmawiać z dzieckiem o tym, co zrobić, jeśli się zgubi.

 

Kiedy Maluch zaczął chodzić do przedszkola, znał już na pamięć adres zamieszkania i mój numer telefonu. To była dla mnie bardzo ważna kwestia, ponieważ w czasie jednej z przedszkolnych wycieczek, pani zapomniała o moim bracie. A że Maluch poszedł do tego samego przedszkola i miał być w grupie z tą samą panią, to sami rozumiecie ;)

 

Książka tak jak poprzednie części ma twardą okładkę i jest kwadratowego formatu. I chociaż jest to już siódma część, to każdą z nich można czytać niezależnie.

 

Można ją kupić np. tu —->  Miś Tuliś.

 

 

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Prawnik z zacięciem medycznym. Studentka naturopatii i dietetyki klinicznej. Partner Eqology. Chcesz zadbać o swoje zdrowie? A może chcesz pracować w moim zespole? Jeśli tak, napisz do mnie na czymzajacmalucha@gmail.com.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>