830. Co kupić dla fana Robloxa? – przegląd prezentów.

Zgodnie z obietnicą, powracam do cyklu wpisów “Pomysł na prezent dla fana…“. Tym razem czas na prezenty dla fana Robloxa. Sama mam takiego w domu, więc przegląd wykorzystam również dla siebie ;)

 

Przypominam także wpis z propozycjami dla fana Minecraft —->  Prezenty dla fana Minecraft. Mamy z niego pozycje nr 1, 4 (ostatecznie okazało się, że nasza maskotka też ma dźwięki i jest hitem wśród kolegów i koleżanek Malucha), 6, 7, 8, 9, 13, 17, 24, 25. Mamy też inne gadżety z tym związane, których nie ma w tamtym zestawieniu. U nas nic się nie zmieniło. Minecraft nadal jest nr 1 w kręgu zainteresowań Malucha, ale lubi również grać z dziećmi z klasy w Robloxa. Nawet ja założyłam sobie tam konto, ale nie potrafię się odnaleźć w tym szaleństwie ;) Zaglądam tam czasem głównie z ciekawości, żeby mieć jakiś nadzór nad tym, w co Maluch gra. I nieco się zdziwiłam, bo jedna z gier, na którą sama weszłam, bez udziału Malucha, z pewnością nie nadaje się dla dzieci w jego wieku. A nazwa wcale na to nie wskazywała. Także warto to kontrolować.

 

Co kupić dla fana Robloxa?

 

1. Figurki Roblox —->  Figurki Roblox. To zestaw 6 figurek. Gier na Robloxie jest cała masa, także najpierw warto dopytać głównego zainteresowanego, w co tam gra najczęściej.

 

 

2. Figurki Roblox —->  Figurki Roblox. Tu większy zestaw, 24 sztuki.

 

 

3. Roblox Rocznik 2020 —->  Roblox Rocznik 2020. Mamy poprzednią wersję, z 2019 r.

 

 

4. Nieoficjalny poradnik do Robloxa —->  Poradnik. Mamy go.

 

 

5. Roblox Najlepsze gry —->  Roblox Najlepsze gry. “Oficjalny przewodnik po najlepszych grach role-play dostępnych na Roblox zabierze cię w podróż po niebezpiecznych i tajemniczych wyspach, bajkowych królestwach, metropoliach pełnych superbohaterów oraz wielu innych fantastycznych miejscach”.

 

 

6. Roblox Where’s the Noob? —->  Roblox Where’s the Noob.

 

 

7. Roblox Nieoficjalny przewodnik —->  Roblox Nieoficjalny przewodnik. Dla początkujących i zaawansowanych graczy.

 

 

8. Roblox Wyjątkowy awatar —->  Awatar Roblox. Mamy tę książkę. To album z naklejkami.

 

 

9. Kubek Roblox —->  Kubek Roblox. Są różne wzory do wyboru. Można dodać również imię dziecka.

 

 

10. Worek na kapcie Roblox —>  Worek Roblox. Tu również są różne wzory do wyboru. W tego typu workach Maluch nosi strój na w-f, ale aktualnie wybrał sobie wzór z chińskim grzywaczem. Tego typu worki sprawdzają się u nas również w trakcie różnych wyjazdów. Są wbrew pozorom pojemne.

 

 

11. Plecak Roblox —->  Plecak Roblox. Jest też sporo innych wzorów. Tu również można dodać imię dziecka.

 

 

12. Plecak Roblox —->  Plecak Roblox. Taki wzór najbardziej mi się podoba. Maluch ma już jednak kupiony plecak do szkoły, a na jakieś nasze mniejsze wypady ma plecak z Wojanem. Ten mi się podoba dlatego, że dużo się na nim dzieje ;)

 

 

13. Torba na ramię Roblox —->  Torba Roblox. Są różne wzory do wyboru.

 

 

14. Tabliczka mnożenia Roblox —->  Tabliczka mnożenia Roblox. My mamy tego typu planszę z Minecraftem. Jest też ciekawa wersja z tabliczką mnożenia na poduszkę —->  Poduszka Roblox.

 

 

15. Nerka Roblox —->  Nerka Roblox. Tu również są różne wzory do wyboru. Można także dodać imię dziecka lub jego nick z gry. Maluch nie ma takiej nerki, bo niestety wszystkie spadają mu w pasie ;) A jak kupiłam mu typowo dziecięcy rozmiar, to była za ciasna.

 

 

16. Piórnik Roblox —->  Piórnik Roblox. Można wybierać z różnych wzorów. Maluch w nowym roku szkolnym też będzie miał robloxową tubę, w której będzie przechowywał w szkole kredki. Podstawowy piórnik będzie miał inny, który pokażę we wpisie o wyprawce szkolnej.

 

 

17. Czapeczka Roblox —->  Czapka Roblox. Stonowana, ale za to są różne kolory do wyboru. Maluch ma inną, którą kupiłam na allegro.

 

 

18. Koszulka Roblox —->  Koszulka Roblox. Tu także można wybierać spośród różnych wzorów.

 

 

19. Bluza Roblox —->  Bluza Roblox. Są różne kolory i wzory do wyboru.

 

 

20. Robuxy —>  Robuxy. Myślę jednak, że każdy fan Robloxa najbardziej się ucieszy z doładowania konta robuxami. Tak jest u Malucha ;) Dzięki robuxom może razem z innymi dziećmi budować różne dodatkowe rzeczy. Ja na tych robuxach uczę Malucha rozsądnego dysponowania zasobami. Mamy taką umowę, że raz w miesiącu robię mu doładowanie (spore), a on sam musi tak tym zarządzać, żeby do kolejnego doładowania nie prosić mnie o kolejne. Sam musi podjąć decyzję, czy wyda wszystko pierwszego dnia, czy będzie stopniowo kupował różne rzeczy. Nie ingeruję w to, ale wie, że nie znajdzie u mnie zrozumienia, jeśli po wydaniu wszystkiego nagle zobaczy coś super hiper fajnego, co koniecznie chciałby kupić. Musi czekać do kolejnego doładowania.

 

Na allegro znajdziecie też wiele koszulek, czapek i innych gadżetów z tym motywem, w tym m.in. etui na telefon. Dla Malucha kupuję głównie tam. Ciekawy jest np. taki napis na ścianę —->  Napis Roblox, naklejka na pada —->  Naklejka na pada Roblox (jest też na pada od ps), czy zegar ścienny —->  Zegar Roblox. Każdy znajdzie coś dla siebie ;)

 

Mamiczka

O autorce: Mamiczka

Mama Malucha od września 2011 r. Z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i odrobiną szaleństwa. Żona taty Malucha, swojego totalnego przeciwieństwa. Mieszkają z nami: chiński grzywacz, gekon lamparci i dwa myszoskoczki. Bądź z nami na bieżąco i zaglądaj na nasz Instagram.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz używać tych tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>